Venkovní lehátko

Venkovní lehátko

Hlavním materiálem pro lehátko je hliník a textil s polykordem. Jedná se o náš nejnovější návrh patentovaného výrobku: jednoduché série, jednoduché a hladké linie jsou charakteristikami této řady výrobků.

Podrobnosti o produktu

Venkovní lehátka


Obrázek 4.jpg


venkovní slunečník

nejnovější design venkovní lehátko

nejnovější venkovní lehátko

design venkovní lehátko

venkovní lehátko design


Modelka

HLFL611

Rám

Hliník

Materiál

Textilní / polykord

Velikost

Lehátka: 75 * 190 * 60cm

Konferenční stolek: 50 * 50 * 32cm

Balení

Lehátko KD, 1ks / ctn;

konferenční stolek 1ks / ctn.

Použití místa

Terasa, balkon, veranda atd.Tato sada obsahuje:

1 * lehátko s polštářem.

1 * konferenční stolek s hliníkovým vrchlíkem.Vlastnosti produktu:

Hlavním materiálem pro lehátko je hliník a textil s polykordem. Jedná se o náš nejnovější návrh patentovaného výrobku: jednoduché série, jednoduché a hladké linie jsou charakteristikami této řady výrobků. Konferenční stolek je kartáčováním povrchové úpravy oleje, takže tento jednoduchý vzhled není jednoduchý. KD design, můžete ušetřit přepravní prostor, instalace je také velmi jednoduchá. Nejobvyklejším místem pro toto nastavení lehátka je to, že patentovaná sedačka není deformována. Tato elegantní lehátka je vhodná pro terasu, balkon, verandu a tak dále.O společnosti Honly:

Jsme profesionální výroba high-end hotelového zámeckého závodu továrny, naše hlavní produkty patří: sedací soupravy, sety stolních židlí, sluneční salonek, houpačka, atd. Chcete-li poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s konkurenční ceny a dobré služby, je naše konzistentní vytrvalost.图片 5.jpg


Obrázek 4.jpg

Hot Tags: venkovní slunečník
Dvojice:Lounge Set venkovní Další:Salonek pro zahradu

Dotaz

You Might Also Like