Kovové jídelní židle venkovní

Kovové jídelní židle venkovní

Hlavním materiálem této židle je hliník a textil s poly dřevem. Prodyšná elastická textilní tkanina, pohodlné sezení; rychleschnoucí, snadno se čistí, takže je vhodný pro venkovní použití. Tato moderní židle je vhodná pro venkovní kavárnu atd.

Podrobnosti o produktu

Kovové jídelní židle venkovní


图片4.jpg


Metal dining chairs outdoor

Metal dining chairs

dining armchairs

dining chairs

Metal dining armchairs


Modelka

HLAC207

Rám

Hliník

Materiál

Textil / poly dřevo

VelikostKřeslo: 53 * 60,5 * 87 cm
BarvaTmavě šedá

Balení

Židle skládané, 3 ks / ctn.

Využití místa

Venkovní kavárna atd.Vlastnosti produktu:

Hlavním materiálem této židle je hliník a textil s poly dřevem. Prodyšná elastická textilní tkanina, pohodlné sezení; rychleschnoucí, snadno se čistí, takže je vhodný pro venkovní použití. Tato moderní židle je vhodná pro venkovní kavárnu atd.Vlastnosti materiálu:

Hliník, není snadno korodován v přírodním prostředí, tento materiál kvůli své nízké hmotnosti vlastnosti, běžně používané k výrobě rámu venkovního nábytku.


Textil,plochý povrch, jasná struktura, hladký a chladný, vynikající prodyšnost. Anti-UV, anti-aging, barva nevybledne. Je vysoká pevnost, trvanlivost, dlouhá životnost. Voděodolný, snadno se čistí, bez speciální údržby, široce používaný v zahradách, na plážích, v kavárnách pod širým nebem a na dalších místech. Barevný textil, je běžně používaná tkanina venkovního nábytku.FAQ:

Otázka: Mohu změnit barvu produktu?

Odpověď: Ano, barva rámu, barva materiálu, barva látky, máme na výběr barevných karet, zákazníci si mohou vybrat podle preferencí.

Otázka: Můžete nalepit můj štítek pro moji objednávku?

Odpověď: Samozřejmě nám při potvrzení objednávky nabídněte svůj typový štítek. Kromě toho bychom vám mohli pomoci vyrobit štítek pro vás, jednoduše nám pošlete svůj výkres nebo vzorky.

Otázka: Mohli byste rozdělit všechny náklady včetně přepravného?

Odpověď: Sdělte nám prosím svou podrobnou adresu a my co nejdříve zkontrolujeme veškeré náklady z našeho dopravce.图片5.jpg

图片4.jpg


Hot Tags: kovové jídelní židle venkovní, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna
Dvojice:Ne Další:Moderní jídelní židle vzory

Dotaz

You Might Also Like