Venkovní Barové židle

Venkovní Barové židle

Hlavní materiál tohoto křesla je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: květu série, petal typ opěradla je charakteristika této série výrobků. KD design, můžete ušetřit místo na transport, instalace je velmi jednoduchá. Toto křeslo je nejunikátnější místo: Patentovaný design zasedání nebude deformovaný. Toto elegantní křeslo je vhodné pro venkovní kavárna, bar a tak dále.

Podrobnosti o produktu

Venkovní Barové židle


图片4.jpg


outdoor bar stools

modern outdoor bar stools

latest design outdoor bar stools


Model

HLFBC723

Rámeček

Hliník

Povrchové úpravyPráškové lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy

Materiál

Vyvložkovány /polycord

Velikost

56 * 57 * 108 cm

Balení

KD, 2ks/ctn

Využití místa

Venkovní kavárna, baratd.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál tohoto křesla je hliník a vyvložkovány s polycord. To je náš nejnovější design patentovaného výrobku: květu série, petal typ opěradla je charakteristika této série výrobků. KD design, můžete ušetřit místo na transport, instalace je velmi jednoduchá. Toto křeslo je nejunikátnější místo: Patentovaný design zasedání nebude deformovaný. Toto elegantní křeslo je vhodné pro venkovní kavárna, bar a tak dále.O Honly:

Jsme profesionální produkci továrny venkovní nábytek luxusní hotel, naše hlavní produkty patří: sedací soupravy, židle stolové sestavy, lehátko, houpačka, atd. Chcete-li poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s konkurenční ceny a kvalitní služby, je naše konzistentní perzistence.图片5.jpg


图片4.jpg

Hot Tags: venkovní Barové židle
Dvojice:Jednolůžkové židle Další:Barová stolička židličky

Dotaz

You Might Also Like