Venkovní Poly Ratanová křesla

Venkovní Poly Ratanová křesla

Hlavní materiál tohoto křesla je hliník a poly ratan s vyvložkovány. Židle s KD design, můžete ušetřit místo pro dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro toto křeslo je: patentované vyvložkovány sedu prodyšný, deformacím.

Podrobnosti o produktu

Venkovní poly Ratanová křesla


图片4.jpg


Outdoor poly rattan armchairs

rattan armchairs

armchairs


Model

HLWC450

Rámeček

Hliník

Povrchové úpravy

Práškové lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy

Materiál

Poly ratan / vyvložkovány

BarvaSvětle hnědá /tmavě hnědá

Velikost

60 * 64 * 77 cm

Balení

KD, 2 pc/ctn.

StylKřesla

Využití místa

Terasa, balkon, verandaatd.Vlastnosti produktu:

Hlavní materiál tohoto křesla je hliník aPoly ratansvyvložkovány. Židle s KD design, můžete ušetřit místo pro dopravu, instalace je velmi jednoduchá. Unikátní místo pro toto křeslo je: patentované vyvložkovány sedu prodyšný, deformacím.Často kladené otázky:

Q: co je práškové lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy?

A: práškového lakování s kartáčováním olejové povrchové úpravy je nové povrchové úpravy, je založen na práškové lakování a pak vyčistit některé řádky ručně, vypadá jako dřevo zrno.

Q: poly ratan Jaké jsou vlastnosti?

A: PE ratan, hladký a jemný povrch, barevné. Je vysoká pevnost, dobrá pružnost, trvanlivé. Kromě toho má také vodotěsný, opalovací krém, plísním, můra a další výhody, je dobrý materiál pro výrobu venkovního nábytku. Je vyroben z nábytku, prodyšné, pohodlné, snadno se čistí, snadno udržovatelné.

Q: vyvložkovány Jaké jsou vlastnosti?

A: vyvložkovány, plochý povrch, jasnou texturu, hladké a cool, vynikající prodyšnost. Anti-UV, proti stárnutí, barva nebledne. Je to vysoká pevnost, odolnost, dlouhou životností. Voděodolný, snadno se čistí, žádná zvláštní údržba, široce používané v zahradách, pláže, venkovní kavárny a dalších místech. Vyvložkovány pestré, je látka běžně používané venkovní nábytek.图片5.jpg


图片4.jpg

Hot Tags: Venkovní poly Ratanová křesla
Dvojice:Moderní Bar stolice návrhy Další:Kavárny Židle

Dotaz

You Might Also Like