Sedací souprava pokrývají tyto problémy?

- Jan 09, 2017-

1, pohovka metrový textil.

V současné době používají jako čistá látka má spoustu písku, je především zaměřena na bavlnu, konopí, vlna, hovězí šlachy a jiných kategorií.

Bavlněné povlečení materiál s látkou na trhu je největší podíl typu dotek, jemný dotek je měkký a hustý je lepší; druhý, masivní přírodní květinovou typ, jednotné barvy měkké; tři spálené oheň body oheň Materiál Cupanina, promění v popel a bez zápachu spálené lépe. Čtyři vůně, dobré materiálu tam je žádný chemický zápach. Lněné materiální výhody přírodní ingredience teplo v zimě a chladné v létě, vysoký stupeň, rozdělit na hrubý len a len. V důsledku smrštění materiálu je velmi vysoká, by měla být zlepšena před zmenšením proces (Wan ji to je vyřešen, smrštění materiálu bylo odstraněno). Samet je rovněž rozdělen do mnoha typů dvojité barevné Samet, velveteen, manšestr, Samet velur, žinylkové a tak dále. Hlavní textilie lesk, cítit pohodlně.

2, pohovka nastaví výrobci výběr: vyberte rok, zlobil se zárukou kvality a servisu;

3, pak věnovat pozornost vybrat správnou barvu tkaniny, s obývací pokoj výzdoba a doplňky zápas koordinované;

4, ale také Slipcover levné omyvatelné a odolné textilie;

5, pro kontrolu výrobku, především pískové vlasy šití je otevřené, nemůže se ohnout není rovný, nikoliv na řádku, jemné zpracování, a zip je tažen zdarma a po dobré poslušná.

6, zahrnuje zpracování služby.


Dvojice:Pohovka tkanina je velmi důležité Další:Ne