Různé materiály pro svařování materiálů, jak používat svařovací proces

- May 02, 2017-

Svařence je spojování dvou různých kovových kusů do jedné svařovací sestavy. Jinými slovy, svařence je to, co se vytváří při svařování různých kusů kovu dohromady. Konstrukce hotového výrobku se nazývá svařovací profil. Svařovací konstrukce určuje, jaký typ svařovací sestavy je vyroben. Měla by být navržena tak, aby byla zohledněna, jakou funkci je nutno provést při svařování.

Existuje několik různých druhů svařování a existuje několik typů svařenců. Obloukové svařování používá elektrický oblouk ke spojení základního nebo základního kovu s přidaným kovem. Použitý proud může být přímý nebo může být střídavým proudem.

Elektroskopové svařování se používá především pro velké horizontální svařence, kde je třeba svařovat dvě velké desky. Tento typ svařování může být použit ve velkých strojích. Elektroskopové svařování usazuje přídavný nebo svařovací kov do prostoru mezi dvěma kovovými díly, které je třeba spojit.

Plynové obloukové svařování , známé také jako svařování kovovým inertním plynem (MIG), je druh svařování, který používá plyn k ochraně svařovaného prostoru. Proces snižuje oxidaci a umožňuje svařovat velmi tenké kovové plechy dohromady. Rovněž je relativně snadné automatizovat svářečky MIG, takže tento typ svařování lze nalézt tam, kde se používají robotické metody.


Dvojice:Různé druhy dřevoobráběcích elektrických nástrojů Další:Obvykle používané specifikace Kuželový vrták