Jak se rám postele Rozměry Měřeno

- Apr 05, 2017-

Rošty jsou k dispozici, aby se vešly král, královna, manželskou postelí nebo oddělenými matrace velikosti. Správný způsob, jak měřit rám postele dimenze je pomocí krejčovským metrem měřit délku a šířku ložné plochy. Délka se měří od středu horní hrany na spodní středové hrany a šířka se měří od zcela vlevo středové hrany až na pravou středové hrany matrace.

Sestavení rámu postele je poměrně jednoduchý proces. Začíná propojením podélné nosníky rámu na čelo a podlahová deska na rámu postele. Tyto kolejnice by měly být připojeny na obou stranách lůžka vytváří obdélníkové pole pro matrace sedět na. Obě boční lišty jsou také spojeny s prostřední šachovnici kolejnic, které udržují matraci z povislá ve středu.

Existuje několik typů roštů z čeho vybírat. Většina zárubně jsou vyrobeny ze dřeva nebo z oceli a přicházejí v mnoha vzorů a barev. Je důležité, aby rozměry rám postele odpovídala velikosti matrace. Tím bude zajištěno, matrace se snadno vejde do prostoru Rám postele po instalaci.

Rám postele bude normálně přečkat matrace. Tyto rámy jsou vyrobeny z odolného materiálu, který může držet váhu více lidmi v posteli. Matrace je větší pravděpodobnost, že se opotřebovávají rychleji, protože je vyroben z měkkého textilního materiálu, který nosí v čase.

Je důležité si uvědomit, že matrace king size mají dva rozměry rámu postele. Tento typ matrace je buď standardní king nebo California king size. Standardní král měří 76 palců (1,93 m) o šířce 80 palců (2,03 metru) dlouhé a California King je 72 palců (1.83meters) široký a 84 palců (2,13 metru) dlouhé.

Baldachýn postele mají dlouhé příspěvky na každém rohu rámu postele. Tato místa jsou spojena s baldachýnem lištami, které mají materiál přehozený přes ně. Rozměry postel rámem pro postel s nebesy typicky zahrnovat jak velikost lože železniční a velikost vrchlíku kolejnice.

Manželské postele vyžadují širší matraci než standardní manželské postele. Rozměry rámu královny lůžek jsou 60 palců (1,52 m), široký od 80 palců (2,03 metru). Tento typ matrace je širší než standardní lůžko a má stejnou délku jako standardní king size matrace.

Je důležité mít na paměti, velikosti lůžko při nákupu listů a ložní sukně matrací. postel sukně je speciální typ prádla, která pokrývá po stranách box pružinovou matrací. Ložní sukně přicházejí v mnoha velikostech, aby odpovídaly většinu rozměrů rámu postele.


Dvojice:O QA Další:primer