Jak mohu odebrat rzi z kovových povrchů?

- Apr 10, 2017-

Pokud potřebujete odstranit rez z kovu, existuje mnoho komerčních produktů dostupných. Většina z nich jsou vysoce toxické a spoléhat se na nějakou formu kyseliny - buď kyseliny fosforečné nebo šťavelové - dělat svou práci. Pokud je používáte, ujistěte se, že nosit gumové rukavice a pečlivě dodržovat všechny pokyny a opatření, které jsou poskytovány výrobcem. Tím se odstraní rez a chránit před toxickými chemikáliemi. Pokud byste raději vyhnout se toxické chemikálie, existuje několik položek běžné domácnosti, které lze bezpečně odstranit rez z kovu, včetně bílého ocet , prášek do pečiva , Brusný papír a Ocelová vlna ,

Ocet

bílý ocet Často dobře fungovat pro malé předměty, jako náušnice. Jen nalít trochu octa do sklenice a nechat položky mají dobré namočit. Poté, co uvidíte, že rez nerozpustí, jen opláchněte šperky a osušte ji hadříkem.

Ocet lze použít i na větší předměty. Buď nalít jej přímo na předmět, nebo rozetřete hadrem. Je-li rez rozpustí, prostě ho otřít, opláchnout položky, pak jej vysušit v případě potřeby.

Prášek do pečiva

Používání jedlá soda je další způsob, jak odstranit rez z kovu. Můžete udělat pastu smícháním jedlé sody a vody. Ujistěte se, že řešením je dostatečně pastózní přilnout k povrchu, pak se rozšířil ji na kov a nechat ho sedět. Po rez je volná, můžete drhnout ho. V případě, že rezavé skvrny jsou velmi hluboké, jejich odstranění může vyžadovat dodatečné aplikace pasty. Jedlá soda pasta také mohou být použity v mnoha jinými způsoby kolem domu, a to je dobrá náhrada za mnoho toxických čisticích prostředků pro domácnost.

hrubé materiály

Pokud chcete odstranit rez z kovu a nevadí trochu tvrdé práce, můžete se pokusit jej ručně odstranit brusným papírem nebo jiným hrubým položky, jako jsou ocelová vlna. To může nějakou dobu trvat, ačkoli. Pokud je rez je rozšířená, může to trvat několik pokusů dostat až na čistý kov.

předcházet Rust

Samozřejmě, to je nejlepší nenechat vaše kovy dostat rezavé vůbec. Dejte pozor, abyste kovy co nejsušší pomáhá předcházet korozi, protože voda je to, co vytváří půdu, až se objeví rez. Prevence není vždy možné, nicméně, obzvláště pokud jste tam, kde je velké množství vlhkosti, takže je to dobrý nápad, zaútočit na rez ihned, před tím, než začne užírá kovu. Nezapomeňte, že čím déle, že rez se neléčí, tím těžší je odstranit a vážnější poškození.


Dvojice:Jaké jsou Nejlepší tipy pro práškové lakování doma? Další:Fréza