Účelem nastřelovací pistolí a jeho funkce

- Apr 17, 2017-

Nastřelovací pistolí je nástroj používaný k řízení hřebíky do dřeva, sádrokartonové desky , Válcované ocelové konstrukce, a jiných tvrdých materiálů. Tyto nástroje jsou k dispozici v mnoha různých stylů a velikostí, včetně speciálních modelů pro rámování, zastřešení a kolejiště. Vzhledem k tomu, že mohou nahradit kladivo ve většině případů, což šetří uživateli čas a úsilí, které se staly standardem mezi profesionálními i amatérskými staviteli. Nastřelovací pistole může být napájen stlačený vzduch , Elektřina nebo baterie, nebo elektromagnetismus. Některé ty malé jsou poháněny butan, paliva, který způsobuje malou nálož řídit hřebík do dřeva.

Nejběžnějším typem nastřelovací pistolí je pneumatická hřebíkovačka , Který pracuje se stlačeným vzduchem. Když je spoušť stisknuta, tlak vzduchu buduje, řídit hřebík ven. Ačkoli nákladově efektivní, snadno použitelný a vysoce výkonné, pneumatická hřebíkovačka má tu nevýhodu, že v závislosti na objemný vzduchový kompresor pracovat. Hledáte-li práci na místě, nicméně se jedná o preferovanou volbou.

Protože je zde menší riziko rozdělení kresbu dřeva při použití nastřelovací pistolí, než při použití kladiva, tyto nástroje jsou užitečné zejména v jemné projektů, jako je například používání vnitřního ořezávání. Nastřelovací pistolí nastaví hřebík v jednom pohybu, čímž se snižuje riziko uklouznutí a hrboly, které mohou zničit jemné lesy. Většina modelů patří také bezpečnostní gumová nos chránit dřevo před třením.

Nastřelovací pistole byly dlouho považovány za bezpečnostní riziko. Jsou výkonné a dosáhnout vysoké rychlosti a může být nebezpečné, pokud nezvládl. Ve skutečnosti, více než tisíc vážné nehody jsou hlášeny každoročně nedodržením těchto nástrojů. Opatrnost je třeba při práci s jedním.

Professional-grade odrůdy jsou automatické, a oheň hřebík přímo na spoušť. Hřebík pistole poloautomatická je vhodnější pro začátečníky, protože to vyžaduje ve dvou krocích: spoušť a klepnutím na hlaveň proti dřeva. Tato bezpečnostní funkce chrání uživatele před náhodnému odpálení nastřelovací pistolí a nezranil sebe nebo ostatní. Některé státy nyní vyžadují zvláštní povolení nebo registraci za účelem umožnění získání tohoto nástroje.


Dvojice:metoda TIG Další:Jaké jsou nejlepší tipy na židle tkalcovské?