Úloha nátěrového nátěru a technologie kolokace barev

- Apr 20, 2017-

Barva Základní nátěr Je první vrstva barvy, která se běžně aplikuje přes Primer Kabát a jeho barva je často důležitá pro získání správné barvy z hotového vrchního nátěru. V některých barvách s cukrovinkami určuje základna hloubku, lesk a refrakterní schopnost hotové barvy. V některých moderních, dvoustupňových technikách automobilového lakování je základním nátěrem barevný nátěr vozidla, ale povrch je obvykle nudný nebo plochý. Čirý nátěr je aplikován přes něj a je to, co dává dokončenou barvu úlohu lesklý efekt.

Při rozhodování o namalování předmětu světelnou barvou bude použití světlého tónování nátěrové hmoty pomáhat při získávání co nejjasnějšího povrchu z nátěru. To je způsobeno neschopností barvy úplně maskovat nebo skrýt základní barvy nátěru. Při malování vozidla jasně žluté, například, se objeví mnohem jasnější a lesklé, jestliže žlutá stříká přes bílý základní nátěr namísto šedého nebo tmavě hnědého základního nátěru. To platí také o tmavých barvách, kde tmavě zbarvená podstata přinese lepší odstín než je použití tmavé barvy na jasnější základní barvu. Výsledky nejsou tak výrazně ovlivněny při namalování tmavého vrchního nátěru v porovnání s použitím světlejšího odstínu vrchního nátěru.

Při malování cukrářské barvy, jako je červená jablečná jablka, je barva základního nátěru rozhodující pro určení konečného vzhledu barvy. Stříbro a zlato jsou dvě nejčastěji používané barvy, které dávají jasné bonbónové barvě slavný mokrý vzhled. Zlato se běžně používá při malování candy jablka nebo candy červené vzhled, zatímco stříbro je obvyklá volba pro vytvoření cukroví greeny a blues. Někteří z hlavních malířů používají tajnou směs zlata a stříbra a některé z těchto kombinací obsahují dokonce i skutečné zlato ve směsi a vytvářejí oceněné práce s cukrovinkami, které jsou vidět na horkých tyčích a zakázkových automobilech.

Při malování domu nebo jakéhokoli typu projektu je nezbytné, aby základní nátěr byl stejného typu jako nátěr Dokončit kabát . To znamená, že nátěrová hmota na bázi oleje nesmí být použita k předběžnému lakování a naopak, protože to způsobí, že povrchový nátěr se po krátkém čase odlupuje od základního nátěru. Vždy je nutné používat stejnou barvu jako povrchový nátěr, abyste dosáhli nejlepších výsledků s dlouhou životností.
Dvojice:O honly designu nábytku Další:Některé technologie koloidního dřeva