Jaké jsou nejlepší tipy na židle tkalcovské?

- Apr 15, 2017-

Židle tkaní , Také známý jako židle bití, je proces používaný k vytvoření sedadlo a opěradlo židle. Některé židle využití tká jako dekorace nebo zkrášlení spíše než konstrukčním prvkem křesla. Například materiál může být kličkoval kolem nohy židle přidat výzdobu na židli, ale není požadováno pro židle do funkce. Za účelem dokonalé židle tkaní, některé z nejlepších tipů židle tkaní patří smáčení caning materiály, tkaní s ostny, pomocí golfové odpaliště a lepením nebo lakování.

Když bitím holí židli, je snazší pracovat s materiálem výprask namočením ve vodě po dobu asi pět až deset minut před tkaním židli. Typicky, bitím materiál je druh rákosu, což je typ dřevěného materiálu. Při práci s proužky se používá pro tkaní, nebo třtinový, že je nejlepší, aby se caning materiál vlhký pomocí spreji naplněnou vodou.

Caning pásy mají typicky hladkou stranu a hrubou stranou. To usnadňuje dokončení procesu tkaní křeslo, pokud jsou pásy utkal s použitím hladkou stranou. Tlačení hladkou stranou bití pásu v první usnadňuje klouzání pásu na počátku a na tkaní pásu pod a nad, který je součástí celkového procesu tkaní. Je-li hrubou stranou tlačil na první, může hrboly na drsnou stranu zakázat výprask proužek z klouzání na snadno, a dokonce může rozbít nebo poškodit pás, skýtat to neužitečný.

Kromě bití materiálu a židle kusů golfové odpaliště jsou nástrojem židle tkalci držet na ruce během procesu tkaní. Golfové odpaliště, aby perfektní nástroj pro držení výprask na místě během procesu tkaní židle. Push golfové odpaliště do mezer mezi caning pásů na proužky na místě, zatímco zbývající pásy se utkal společně k dokončení procesu caning židle.

Nanášení lepidla nebo laku na židli, když je dokončena pomáhá dát židli finální vzhled a pocit. Lepidlo nebo lak slouží i jako funkční materiál, protože drží caning proužky na místě a zabraňuje proužky pohybu nebo posunutí. Lepidlo nebo lak rovněž posiluje pásy, které přidává odolnost k židli a zabraňuje caning materiál z rozbití, popraskání nebo se stát poškozen nějakým způsobem.


Dvojice:Účelem nastřelovací pistolí a jeho funkce Další:Používání zařízení a operačních metod Stick svařovací