Co je to ocelového plechu?

- Apr 08, 2017-

Ocelový plech je jednotka z oceli, která byla vytvarována do relativně plochého panelu nebo desky. Ze slitiny železa a cín , Ocelové plechy jsou k dispozici v plochých i stočených odrůd. V závislosti na tloušťce oceli, listy lze řezat na míru jednoduchými ručními nůžkami nebo ocelové nůžky. Jsou ohýbány s použitím metal brzda , A formovány do mnoha různých typů komponent.

Tloušťka ocelového plechu se měří v podmínkách měřidla. Čím vyšší je hodnota průřezu, tenčí materiál bude, a čím nižší je měřidlo, silnější a trvanlivější bude ocel. Ocelové plechy mají tendenci klesat mezi 8 a 30 měřidlo, ačkoli některé tenčí nebo tlustší produkty mohou být k dispozici pro speciální aplikace.

Zatímco tloušťka těchto desek se může velmi lišit, velmi tenká, papírový listy jsou často známé jako

Standardní ocelový plech může být ve skutečnosti vyroben z celé řady různých materiálů. Za studena válcované oceli je nejběžnější a nejdostupnější. I když to je široce používán, ocel válcovaná za studena, je předmětem rez a koroze v průběhu času v důsledku působení vlhkosti nebo chemikálií. Galvanizovaná ocel listy byly potažené zinkem pomocí procesu elektrolytického pokovování, který přidává vrstvu odolnosti vůči korozi. Nerezové plechy jsou nejdražší, a jsou smíchány s chromem zlepšit odolnost proti korozi, přičemž se v ocelářském atraktivní povrchovou úpravu.

Tyto listy mohou být použity v mnoha různých aplikacích. Ty se používají v automobilovém průmyslu pro zhotovení součásti vozidla, a jsou také použity v letecký průmysl. Některé formy z ocelového plechu se používá pro výrobu pouzdra pro většinu zařízení, a mohou být nalezeny v mnoha elektrických komponentů.

Ocelový plech výrobky jsou také používány na mnoha typy projektů v rámci stavebního průmyslu. Plech střechy jsou velmi populární, a může být vyroben z nerezové nebo pozinkované oceli. Ocelové plechy jsou také používány, aby se vzduchovody, který přepravuje vzduch z vytápění a chlazení zařízení do lokalit v celé domácnosti. Tyto listy mohou být také použity pro dekorativní nebo dokončovací účely uvnitř i vně budovy.


Dvojice:Fréza Další:Nylon