3 Big Trendy Nebo bude mít vliv na Vzestup a pád Venkovní nábytek trhu

- Apr 06, 2017-

nábytek a domácí trh dekorace Technavio analytici výzkumu Poonam Saini, řekl: „as národním hospodářství od roku 2008 do roku 2009, se pomalu získává z finanční krize Spojených států stavební činnosti stále stoupá, především rodinné bytové výstavby, je poptávka spotřebitelů po zahradním nábytkem také zvýší.

Podle zprávy Technavio, tento 3 velkého tržního trendu, nebo bude mít vliv na vzestup a pád venkovního trhu s nábytkem ve Spojených státech:


Venkovní spojené s grilováním nábytek produkty poptávka


Vaření show a různé formy receptů inspirovaný americkou zájmu spotřebitelů o vaření, gril venkovní zařízení na vaření, jako je rostoucí poptávka. Jako koncept venkovní kuchyni více a více oblíbený u spotřebitelů, tak oni na grilování zařízení, jako jsou investice v příštích letech zvýší. Backyard prostor není velký, ale přenosný gril jako venkovní gril spotřebitele oblíbené.


Vznik multifunkčních venkovní nábytek produkty


Koncept venkovní bydlení je rostoucí poptávka po multifunkční nábytek, například, nyní na trhu, mají všechny druhy židlí a stolů se může stát regál.


Nyní na trh také se objevila vestavěný úložný prostor, nádobí, židle a stoly, ať spotřebitel může podle svých potřeb upravit. A může také sloužit jako židle a pár nohou měkké stolice. Spotřebitelé stále chtějí domácí výrobky také mohou být použity jako venkovní nábytek.


Stále více a více výrobců nábytku na ochranu životního prostředí výroba


Negativní dopad na otázky životního prostředí, les odlesňování a zájmem spotřebitelů o vydání nábytek toxických plynů, již dal nábytkáře, aby přijaly více zelených výrobních řešení. Například v květnu 2015, ikea začal Härjedalen 30 turbíny pracující ve Švédsku, ať se stát severské země mají nezávislé výrobce energie nábytku.


Čtěte dále: starožitný nábytek na trhu rychle roste Tento nový ceník


Poonam uvedl: „Výrobci začínají používat bambusové výrobní sérii krásné a kvalitní nábytek, jako Greenington podnik také začal vyrábět nábytek ochrany životního prostředí.


Dvojice:Amazon New Direction Zkuste otevřít AR nábytek Stor Další:V rámci nového Normal, Enterprise transformace a modernizace je jediný způsob,