Pohled na Design a inovace tradičního nábytku

- Nov 01, 2017-

Ačkoli nábytek Ming a qing dynastie dosáhl na světě pozoruhodné umělecké úspěchy, jeho tvar a specifikace nejsou nutně plně přizpůsobeny životní prostor dnešních obývacích pokojů. Genesis uměleckým stylem od své hluboké pochopení kultury tradiční nábytek, unikátní "WuBingLiang nábytek styl" je "psaní" na "umění" "materiál", "rýmu" jako kritérium hodnocení a tradiční nábytek design a produkce vedení teorie, zlepšování a inovace designu dávky MingQingShi umění nábytku. Aby se přizpůsobily trendu mísení tradičního a moderního života, jsme upravit změny stylu, velikosti a funkce. Vzít manipulační techniku jako příklad, wu vzkvétající huanghua hruška starožitného nábytku, po zvětrávání, leštění, zpracování vosku, žlutý květ hrušní hedvábí textury extrémní prezentace. Mezitím je třeba připsat zvláštní kouzlo jeho zvláštní zvětrávání. Pro každý kus nábytku je mimo, ať vystaveny větru a slunce a dokonce i voda je znovu a znovu na krátkou dobu deseti a půl měsíce, roky. V očích ostatních, tato opatření se zdají být "tvrdé", ale musím udělat nábytek dřevěný materiál dostatečně stabilní, vybledlý vnitřní teplo nového nábytku, aby to vypadalo jako přirozený styl starý nábytek styl, vytvořila jedinečnou chuť implicative uvnitř smýt, získat přízeň mnoha odborníky a sběrateli a jistý.

Nezáleží na tom, jaký materiál tradičního nábytku chtějí jít způsob série vysoce kvalitní zboží, více hezká, dobrá, dobrá práce, záměrné myšlení zobrazíte rytmem tradičního nábytku v úrovni estetické cítění. Mnoho podniků mahagonový nábytek nebyla nalezena správným směrem, nábytek vyrobený jasné, jednoznačné, i některé nevlídné. Tedy je velmi důležité pro lokalizaci vzniku nábytku, jako je loď, uprostřed oceánu, ubírá tímto směrem? Východ, jih, směr, západ, sever, musí mít kompas, což znamená, jsme dědit, co, co rozvíjet, musí mít jasný vývoj myšlenky a směr!


Dvojice:Vigorously podporovat použití hliníku v domácím průmyslu k rozpuštění nadměrné kapacity elektrolytického hliníku Další:Full House přizpůsobení a větrné energie zisk