Akademičtí mistři se shromáždili v Guangzhou v listopadu, aby navrhli rozvoj města

- Oct 14, 2017-

Prvním mezinárodním designem BBS pro firmu guangzhou v roce 2017 se bude konat v listopadu

V 21. století se kulturní a tvůrčí průmysl stal hlavním přispěvatelem světové ekonomiky a hlavním hnacím motorem obnovy globálního městského systému. Za účelem vytvoření kreativní kultury jako průlomu, pořádání mezinárodních výstav, BBS a dalších kulturních aktivit je důležitým prostředkem podpory městského a globálního města a hlavní hnací síly, je také důležitým způsobem, jak odhalit vedoucí postavení města na mezinárodní úrovni. Tváří v tvář rozvojové vizi nejvyšších světových měst, musí Guangzhou vybudovat platformu pro účast na mezinárodním kulturním projevu, výměně a soutěži prostřednictvím "kulturních akcí s vysokým koncem" s radiačním efektem.

V této souvislosti se v listopadu otevře první mezinárodní BBS v guangzhou, pořádané městskou vládou guangzhou. BBS s "designem vedoucím město" jako téma, kolem městského plánování v Guangzhou, architektonického designu, udržitelného designu, městské dopravy, městského veřejného umění, historie a dalších oborů, pozvaného akademika, špičkových architektů, v zahraničí, vedoucím činitelům v odvětví, jako je zaměření na guangzhou, s cílem vyhovět příležitostem a výzvám v procesu urbanizace, aby přemýšleli a reagovali. 9.-11. Listopadu 2017, Guangzhou vyzývá svět, aby šel na design a umění.


Dvojice:Celková částka maloobchodního prodeje nábytku se meziročně zvýšila o 13% Další:Je spotřeba Upgrade nuceni inovovat průmysl řešit tři hlavní bolest body poprodejní servis v podobě