Aliance pro zelený nábytkářský průmysl: zlepšit kvalitu bezpečnosti nábytku a ochrany životního prostředí

- May 05, 2017-

Alianci pro sympozium o stavu zelených nábytkářského průmyslu se konalo v guangzhou průmyslu, vzájemná komunikace prostřednictvím aliance vlastní výstavby, další výhodou průmyslu aliance, podporovat rozvoj zeleného nábytku průmysl upgrade.

To je hlášeno, to je 28. února dali jmenovky aliance pro zelený nábytkářský průmysl a kolektivní vzhled, po prvním setkání koalice. Liga založila odborný výbor pro hodnocení, další bude v procesu výboru pro dohled nad trhem, Výbor pro zajišťování kvality prostřednictvím standardní formulace a implementace související s aliancí a jasně vyjádřit k podnikové produkci, umožnit zákazníkům porozumět spotřebě, dosáhnout cíle podpory průmyslové modernizace, orientovat spotřebu.

Vydáno v říjnu loňského roku, guangdong provinční úřad provincie guangdong ke zlepšení nabídky spotřebního zboží zvláštní akční plán (2016-2020), "zdůraznil, že provádění strategie" doktríny "hlavní úkol: jedna je funkce Inteligentní spotřebiče pro domácnost, potraviny, nábytek, výroba papíru, hardwarové výhody tradičních průmyslových odvětví k vytvoření komunitního aliance, podpora konkurenceschopnosti průmyslu prostřednictvím technických inovací a standardní fúze. Druhou je povzbudit například nábytek, barvu, Zelená aliance, zlepšit kvalitu bezpečnosti nábytku a ochranu životního prostředí.

Dvojice:Jaké certifikační podniky mají nábytek? Další:Transformace podniku v zahraničním obchodě, s dobrým finančním je klíčem