Amazon New Direction Zkuste otevřít AR nábytek Stor

- Apr 07, 2017-

Amazon maloobchodní plán a oddělení by mohlo být mnohem více než knihy. Zdroj řekl, že doba New York, internet obří v technického hlediska, aby prozkoumala možnost elektrických spotřebičů a sklad nábytku. Můžete použít ke zvýšení nebo vzhled virtuální reality cítit věci ve svém domě, takže je snadné určit, zda koupit novou pohovku nebo kamna.


Je zřejmé, že Amazon pracuje na podobném obchodě Apple obchodě s elektronikou. Amazon subjekt knihkupectví zavedla některé jeho vybavení, ale knihkupectví větší důraz na hardware a služby, jako je Echo reproduktory a předsedy Video.


The Times poukázal na to brzy, zvažuje otevření a stanovit otevřený obchod. Pokud se ukáže, že to není možné, amazonka, je pravděpodobné, že vzdát myšlenky. I tak stále ukazuje, že Amazon koncept výrazně změnila v průběhu let. Její původní omítky zastaralé entita shop, ale nyní, jak se zdá, je použít své internetové odborné znalosti oživit maloobchodu. Zejména nábytku a obchodů s elektronikou, v závislosti na prodejci dokonce šťastné kupovat na internetu, ale stále doufám, že pokud je to možné výrobky založené na zkušenosti.


Dvojice:Britský AR Vizualizace nábytku společnost získala šest číslic Další:3 Big Trendy Nebo bude mít vliv na Vzestup a pád Venkovní nábytek trhu