Amazon intenzivně do nábytku spotřebiče online podnikání

- May 17, 2017-

Podle amerického finančního webu MarketWatch oznámil zdroj obeznámený se situací odhalil, že on-line maloobchodní gigant amazon přijímá důležitá opatření, připraven k pochodu na nábytek a elektrické spotřebiče průmyslu, plán zahrnuje výstavbu nejméně čtyři velké skladu, zaměření je Odhodlání dodat velké předměty.

Pohyb znamená, že maloobchodní prodejce se sídlem v Seattle bude pracovat s proudem v oboru maloobchodu s internetovým nábytkem, v němž budou dominovat dvě společnosti - Wayfair Inc. a Williams Sonoma Inc. - konkurovat.

Podle barclays je nábytek jednou z nejrychleji se rozvíjejících odvětví na maloobchodním trhu na internetu, za druhé pouze na potraviny.

Společnost pro průzkum trhu IBISWorld poukazuje na to, že celková hodnota trhu s nábytkem činí přibližně 70 miliard dolarů, z čehož přibližně 15% se obrátilo na internetový trh.

Ale i největší online maloobchodní odborníci na nábytkářský průmysl také čelí obtížné pochopit situaci na trhu.

S knihami, hudbou a dokonce i oděvem se porovnávalo s vyspělými průmyslovými skupinami, jako jsou například maloobchodníci se stále pokoušejí navrhnout několik základních pojmů, jako by měli na svých webových stránkách poskytovat mnoho druhů výrobků a výrobky pro gauč a stolní potřeby zákazníkům Nejúčinnější způsob doručení atd.

Ačkoli Amazon prodat nábytek po mnoho let historie, ale nedávno se společnost rozhodla k silnější se pohybovat do průmyslu.

Nábytek je jedním z nejrychleji se rozvíjejících maloobchodních odvětví v amazonském průmyslu. "

Generální ředitel Amazonského nábytku Veenu Taneja uvedl ve svém prohlášení.

Zdůraznil, že společnost rozšiřuje svůj sortiment výrobků, aby poskytla zákazníkům, včetně Ashley Furniture sofa a Jonathan Adler, domácí dekorace a další výrobky, a začne poskytovat vlastní služby nábytku.

Současně je Amazon také v některých městech urychlit dodávku, nabízet dva dny nebo ve stejný den doručení.


Dvojice:V historii nejpřísnější vlády Nákup standardy kvality nábytku Další:Venkovní nábytek Podniky potřebují Shuffle: Form A tržní výhoda