Tipy na údržbu bambusového nábytku z ratanu

- Dec 19, 2017-

Bambusový ratanový nábytek může absorbovat určité množství vlhkosti, ale pokud adsorpce nadměrné vlhkosti, stane se měkká, struktura je volná, letadlo klesá. Proto, když je bambusový ratanový nábytek vlhký, dejte pozor, aby jeho pletací tvar nezůstal, takže když je suchý, bude se zmenšovat na původní velikost.

Čistá třtina dělá nábytek nepohodlný, pomalu se k návratu může kultivovat sex. Kartáč, který může používat měkkou hlavu, je kartáčován ze sítě vnitřním kartáčem a přejde do prachu. Pokud je skvrna příliš těžká, použijte moučku, rostlinný olej, mýdlo je nejlepší čisticí prostředek na umývání ratanového nábytku. Udělej to znova. Pokud je bílá třtinová židle, konečně ještě potřebujete otřít trochu octa, učiňte ji se saponátem, v případě změny barvy. Použijte kousek štětce s pečivou židlí na pečení soda a také se můžete zbavit nečistot.

Bambusový ratanový nábytek POUŽÍVÁ časově dlouhou, pokud má akumulační měřítko, nejlépe používají slané křoviny, nejen dekontaminují, stále dokáží vyrobit měkkou třtinu, bohatou flexibilitu.

Rostlina dělá nábytek nejvíce vyhnout se umístit vedle topení, jeho adhezní část bude suchá kvůli teplu, vyhnout se slunečnímu záření přímo v případě, že třtinový materiál ztratí, uschnout. Použijte několik nástrojů na ruce, jako je proutěná a zubní kartáčka nebo kartáček, můžete štětiny štětce položit na krátkou polovinu, aby se staly malým štětcem, zadní jak kartáč jako nehet, tak i jako tlustý kolík tužky, mohou řezat pero provádět v hrotu, s nimi může odstranit třtiny dělá nábytek v nečistotě.


Dvojice:Údržba nábytku dřeva Echino: těžká při udržování teploty a vlhkosti Další:IKEA nábytek je jednou znovu vzpomenout na bezpečnostní rizika existuje v každém rohu