Krásný design pomůže čínskému nábytku pro mezinárodní trh

- May 19, 2017-

V posledních letech světová ekonomika nadále projevuje slabost, my také posuneme růst v centrálním a periferním prostředí faktory omezující hospodářský růst naší země je stále silnější, spotřeba a vývoz je obtížné udržet normální úroveň růstu , Nadbytečná kapacita a rozpor mezi nesouladem zdrojů jsou stále vážné.

Proto bude přizpůsobení průmyslové struktury, hnací síly inovací a koordinovaného rozvoje, zelené reformy nabídky, které budou podporovat ekonomiku, aby se vzdal virtuální až reálné, bude období vývoje tématu v budoucnu.

Čínský nábytkářský průmysl po více než 30 letech rychlého růstu začal vstoupit do stálé fáze vývoje, kdysi vzrostl o více než 30% na zhruba 10% nyní, možná to je čínský nábytkářský průmysl v budoucnu po dlouhou dobu vývoj Nového normálu.

"Technologie" se vztahuje na proces zpracování produktu, díky přijetí nových technik, nových technologií a výrobků v "funkci, materiálu, struktuře, formě (vzhled, detail)" a tak dále dokazuje, že osoba vytváří estetickou formu potěšení , Může výrazně zlepšit přidanou hodnotu produktů.

Z trhu vidíme, že světově proslulé výrobky značky nábytku mají věnovat pozornost systémovému designu technologické krásy a zdvojnásobily svou cenu spíše než luxusní materiály.

V pozdních devadesátých letech se domácí experti setkávají s domácími nábytkářskými podniky v kolínské výstavě v Kolíně nad Rýnem, výstava ceny za výrobky je nízká, vydává "to není prodejní nábytek, je to v prodeji dřevo", je odkaz na obsah Domácí nábytek značky nedostatek technického designu.

Zdůrazněte, že "technologie" je styl "vysoké technologie", ale není synonymem.

V současné době je doma spousta nábytkářských podniků na pozornost "technického návrhu" sílu nestačí.

Technologie nábytku dokáže zlepšit přidanou hodnotu našich výrobků, není třeba zvýšit množství umělých a spotřeba surovin může získat vyšší návratnost.

V Macau, zastoupené dobře známými podniky nábytku, jako je perla je velmi věnovat pozornost "technický design", nábytkářských podniků v naší zemi přemýšlel o tom, jak zlepšit přidanou hodnotu produktu, ale nevěnují pozornost používat "technologie Design "pro zlepšení přidané hodnoty produktů.

Každý rok velké množství podniků a designérů na evropské výstavě pro studium, ale budou se zaměřovat více na model výrobku design, a druhy technologií návrhu výrobku, výzkum také není dost, systematicky vidět koncept "Technologický design" není v top managementu čínského nábytkového podniku široce a vážně.

Díky národní kulturní kvalitě a zlepšování životní úrovně je stále více a více také potřeba zlepšování kvality životního prostředí, podniky aplikují koncept technologické krásy na návrh výzkumu a vývoje produktů, stále více zákazníků bude ochotno Platit za tento druh designu krásy technologie obsah vysoce kvalitního nábytku.

Ve stále silnější konkurenci na trhu s nábytkem, jelikož podniky v "technickém designu" mají dostatek informací na této straně, domnívám se, že by trh přinesl podnikům obrovské hospodářské výhody, čínské podniky vyrábějící nábytek se staly mezinárodní značkou první třídy pro domácnosti .


Dvojice:Trh vybral a rafinované produkty byly populární Další:Potřeba přiložit důležitost k ochraně životního prostředí je imperativní průmyslem dřevěných dveří