Mezi přírodní ratan papír, plastové ratanové třtiny tři funkce

- Mar 29, 2017-

Přírodní ratan: 1, povrch přírodní ratan reprezentační a hladká, cítit především dobře. 2, rákosovou rohož je velmi jemný, vhodný pro obchod v simmons nebo polštáře. 3, zachovat přírodní třtinový povrchová teplota se blíží s lidmi, tak cool a necítí být studená. 4, pokud mají řasy přírodní třtinový lze použít železo. 5, lze libovolně sklopit pro snadné shromažďování. 6, přírodní ratan obecně nevytvářejí alergické fenomén, takže je vhodný zejména pro děti. 7, přírodní třtinový a otěru odolnost a odolnost barvy světla v barvení stálost běžné bavlny, drhnutí při pokojové teplotě nebudou třít off. 8, přírodní třtinový je snadno absorbovat pot, nelepí kůži. Ochrana životního prostředí odolné, zdravé, přírodní a čisté a svěží, pohodlné a praktické rysy, ale s omezenými prostředky, přírodní třtinový s dlouhou dobu bude snadné stárnutí, plíseň.

Papírové hůl: druh materiálu, velmi speciální papír, je druh materiálu, ochrany životního prostředí. Jeho hlavní je vyroben z bavlněného papíru, po speciální strojové zpracování, výroba a má bohaté barvy, silné pružnost, silná není snadné deformace, atd. Papírové ratan tkaní: silná vodotěsné a dobrou prodyšnost, můra korektura, mouldproof efekt je obzvláště silné, snadno se čistí. Ratanový papírové tkaní všeho druhu papíru ratan článků pro denní použití a uměleckých děl, jemné řemeslné zpracování, elegantní, pocit je uvolněná a vynikající a odolné. Odolnost proti tlaku jsou také překvapivě dobré, bez ohledu na to, jak zmáčknout hníst, to wouldnand #39; t se z formy. Třtina papíru aby nábytek teplo v zimě a chladné v létě a jeho procesu původní barvu po vaření, sušení, bělení, mouldproof, dezinfekce, sterilizace procesy, jako je zpracování, papír ratanový nábytek dělá má barvu a lesk je jednoduchý, ale elegantní, krásné modelování, lehké struktury, elegantní vzhled, textura, houževnatost a výhody jednoduchých přírodních, spíše pro terasu , zahrada, čajovna, studie, obývací pokoj, atd. Plastový ratanový: výhody: ve srovnání s přírodní ratan, více mají hladký povrch, dobrá pružnost, odolné, vodotěsné, opalovací krém, mouldproof, můra korektura, zdraví, snadné čištění, atd. Nízká teplotní odolnost proti nárazu, self-mazání, vynikající odolnost proti opotřebení, odolnost proti vodě, non toxické chemické odolnosti, tepelná odolnost je lepší než obecné PE, nevýhody: je nízká tepelná odolnost (tepelné deformace teplota) a zpracování tvařitelnost je chudé, tvrdost, tuhost, tečení odpor je lepší než

Plastovým, expanzní koeficient je větší. Propustnost je špatná, ale s plastovým hůl ani životnímu prostředí, snadno způsobit znečištění životního prostředí. Abych to shrnul, z přírodního ratanu, papír, plastové ratanové třtiny mezi srovnání, můžeme bezpečně vyvodit závěr: papír ratan má zřejmé výhody, použití papíru ratan, nikoli pouze ochrany a životního prostředí, wonand #39; t příčinu znečištění životního prostředí, zejména trvalého, výběr, dvacet let, nebo třicet let mohou přínos, poškození mohou být recyklovány znovu, wonand #39; t způsobují plýtvání zdroji.


Dvojice:Pět Nábytkářský průmysl koncentrát 90% Čína Nábytek Kapacita Další:Výhoda Woven Rattan