Koupit zelený nábytek Celá rodina je otrávená, dostane více než 300 000

- Jun 26, 2017-

Koupit "ochranu životního prostředí" masové dřevo otravy nábytku, rodina tří, které mají být oceněny více než 30 tisíc

Dne 1. června vydal soudní dvůr dvacátý soudní dvůr v Qingdao.

Žalobce, shao mou, Yang a vztah, shao je syn dvou lidí. V roce 2004 žalobce zakoupil řadu "ekologicky šetrných" nábytků z masivního dřeva, které vyrobila společnost nábytku obžalovaného.

V tomto procesu byli tři žalobci fyzicky nemocní na různých úrovních. Diagnóza nemocnice: shao pár chronické otravy formaldehydem, chronická povrchní gastritida, ezofagitida, rektální polypy atd. Yang xiang pro chronickou otravu formaldehydem, gastrointestinální dysfunkci, duodenální vřed, děložní adenomyom, polyp žaludku atd. Shao je gastroenteritida, faryngitida , Binokulární konjunktivitida a další nemoci.

Centrální monitorovací centrum združení interiérů Qingdao bylo pověřeno detekcí vnitřního vzduchu obviněného a zjistilo, že vnitřní koncentrace formaldehydu přesahuje standard a zdrojem znečištění je nábytek z masivního dřeva vyrobený žalovaným. Žalobce žaloval požádat žalovaného, aby mu kompenzoval jeho ekonomickou ztrátu. Soud rozhodl, že spor o odpovědnost za škodu způsobenému znečištěním životního prostředí by měl být aplikován na zásadu bezvýhradní odpovědnosti a důkazního břemene. Nábytek vyrobený žalovaným vyústil ve otravu tří žalujícího formaldehydu, který nese odpovídající občanskoprávní odpovědnost. Náhrada žalované za náhradu třech žalobců byla tedy 30,7834,56 juanů.


Dvojice:Rutinní ≠ cesta ven, dodržování rozdílu je nábytkem na trhu nábytku Další:Elektřina Business Out of Date Vzestup nového maloobchodu