Canton Fair Trade růst podílu na trhu pod oblastí

- Apr 25, 2017-

Jako barometr zahraničního obchodu a lopatky, venku doufali, že na veletrhu v kantonu budou vidět známky zahraničního obchodu.

 

Existuje však také mnoho společností, které se domnívají, že necítí známky zahraničního obchodu, velké objednávky se zvyšují každoročně, ale pokles zisku, některé malé a střední podniky ("smes") v případě "malátnosti" stále čelí Riziko eliminace.

 

Podle studie odborníka uvnitř studie si myslí, že mezinárodní poptávka je teplejší, letošní zahraniční obchod je opatrně optimistický o situaci. Ale nejistota stále existuje, neexistuje zásadní změna jak spotřeby, tak investic, pozitivní situace Je to těžké dlouho.

 

Růst exportních objednávek

 

Od 13. dubna podle údajů zveřejněných celní správou celních orgánů v prvním čtvrtletí roku 2017 činil obchod Čína s dovozem a vývozem zboží 6,2 bilionu juanů, což je o 21,8% více než před rokem.

Dovoz a vývoz tříměsíčního meziročního růstu.

 

Výzkumný ústav mezinárodního obchodu a hospodářské spolupráce ministerstva obchodu, který se domnívá, že se situace v zahraničním obchodě ujme zájmů zahraničního obchodu, nebo se bude projevovat na tomto zasedání veletrhu kantonu.

 

"Od druhé poloviny loňského roku, pro lepší, objednávky vzrostly, prkno a keramické dlaždice jsou v tomto roce dobré."

Dne 17. dubna skupina Mona Lisa Co., LTD., Místopředseda představenstva HuoRongQuan řekl, že druhá polovina exportní situace je optimistická. "Podíváte se na místo, počet všech, letos jsme Mít více než deset prodavač je mnohem větší než počet kupujících ve stejném období loňského roku. "

 

Reportér ve spravedlivé náhodné návštěvy podniku, mnoho firem si myslí, že některé oživení od druhé poloviny loňského roku na mezinárodním trhu, objednává značný růst.

 

Objednávky růst rychle, na jedné straně, protože upgrady produktu, tam jsou některé zelené na druhé straně je, protože na mezinárodním trhu.

 

Řekl jianping, ředitel střediska pro ekonomický výzkum instituce obchodní oblasti, údaje o zahraničním obchodu v prvním čtvrtletí, kvůli mezinárodnímu trhu se zahřál, série reforem a otevření vlastního úsilí Číny, mezinárodní objemové komoditní trh změny, Zlepšení domácí a mezinárodní makroekonomické situace, mezinárodní poptávka.

 

Ministerstvo obchodu deng zhan, šéf analýzy důvodů v prvním čtvrtletí růstu dovozu a vývozu Číny rychleji, tvrdí, že se jedná o pomalé oživení na mezinárodním trhu.

Mezinárodní měnový fond (MMF) se očekává, že v lednu 2017 vzrostla světová ekonomika o 3,4%, což je o 0,3% více než v loňském roce.

Vývozní poptávka Spojených států a dalších velkých ekonomik se podle statistik WTO v letošním roce zvyšuje o 6,2%, 7,6%, 21,7% a 6,2% v USA, Japonsku, Koreji a Kanadě o 1,2 měsíce.

Za druhé, růst cen dovozu komodit.

V prvním čtvrtletí vzrostly dovozní ceny čínské ropy, železné rudy, zemního plynu, uhlí, pryže, dřeva a dalších 10 druhů komodit (představovaly 25,4% celkového dovozu Číny) o 2,5% až 2,5% Z 10,9%.

Tři jsou nízké základny v loňském roce.

V prvním čtvrtletí roku 2016 dovoz a vývoz 2016 juanů na nejnižší úroveň od roku 2011 ve stejném období.

Kromě výše uvedených důvodů existuje také velmi důležitý faktor, je podpora ze strany státního zastupitelstva rozvoj zahraničního obchodu v posledních letech se série politických účinků postupně odhaluje, podnikatelské prostředí se nadále zlepšuje, zvyšuje inovaci podnikových schopností, Rychlost konverze.

 

Účast zemí v "oblasti"

 

Stojí za to, co je, na 121. kantonském veletrhu z "oblasti" celá cesta po celé zemi zlepšit účast podniků zahraničního obchodu obecně bullish "sousedství" celou cestu podél trhu.

 

Xu Bing zástupce ředitele veletrhu guangzhou, mluvčí čínského centra zahraničního obchodu, uvedl: "Země podél expozice stánku 616, 364, mezinárodní pavilon vystavovatelů poměr zhruba 58,7%, celkový počet kabin podíl asi 61,72% Z mírně vzrostl. Včetně Egypta, Turecka, Indie, Malajsie, Thajska, Indonésie a dalších zemí pavilonu. "

 

"Čína cena stavebních materiálů je velmi vysoká. Stejně jako Indie kolem '' celá cesta podél národních stavebních materiálů úroveň je nižší, protože jsou ve fázi vývoje, je velká poptávka po stavebních materiálech výrobků, vyvážeme, aby se na jejich nedostatek Odtud. "

Guangzhou kovy a minerály import a export co., LTD, předseda představenstva, generální manažer cestování řekl.

 

, Podle údajů ministerstva obchodu v Číně v prvním čtvrtletí roku 2017 do Ruska, Indonésie, Singapuru, Malajsie a dalších zemí podél "oblasti" rychlý růst dovozu a vývozu, růst 37,0%, 37,0%, 32,8% A 37,0%.

 

Jeden pás a jedna cesta "podél podílu země na trhu čínského zahraničního obchodu postupně stoupá, zejména v minulosti, některé země obchodují s čínskou základnou jsou malé, nyní prostřednictvím komunikační politiky, zlepšení infrastruktury, nových obchodních příležitostí, budoucího obchodu Potenciál je velmi dobrý.

 

HuoRongQuan řekl náš reportér, ve druhé polovině bude jít do střední Asie, "sousedství" celou cestu podél vývoje trhu.

Řekl: "k účasti zemí podél dotací, některé dotace jsou vyšší než jiné části země. Ale některé země bez dopravy, dopravní náklady jsou vysoké, potřebují další výzkum."

 

Bez ohledu na to, jak je situace zahraničního obchodu, hledat průlom v oblasti prodeje, je společným úkolem podniků zahraničního obchodu, poměrně řada společností, které se řídí politikou, "oblast" celá cesta podél trhu s cílem podpořit prodej, se chopí podílu na trhu.

Některé země podél prodeje produktů podnikání, řekl v tomto roce požadavky v "oblasti" celá cesta podél růstu prodeje země o 25% ~ 50%.

 

Čínský institut WTO, zahraniční ekonomická a obchodní univerzita, dekan TuXinQuana řekne reportérovi "Jeden pás a jedna cesta" v poměrně malé míře ekonomiky země, jsou všechny rozvojové země, politika má jistou vedoucí úlohu, bude Také podívat se na předem situaci projektu, pokud projekt, smlouva, jako jsou stroje a zařízení vývozu prospěch.

 

Transformace malých a středních podniků

 

"Škodlivou konkurenci příliš, se zhoršujícím se ziskem, ne příliš dobrou tržní cenou."

Anhui střední-velké podniky vývozu hlavně slévárny ředitel, řekl v rozhovoru rozvoj podnikání transformace obtížné.

 

 

Čínský mezinárodní ekonomický a výměnný šéf výzkumný pracovník Zhang Yansheng řekl, že podniky zahraničního obchodu jsou nyní velmi obtížné.

Během uplynulých 35 let se na nízké náklady, nízkou cenu a nízkou účastí na mezinárodním rozdělení obchodu práce skončila, je to s mezinárodní konkurenceschopností, talent, marketing, značka, kvalita, efektivita atd. Účastnit se Mezinárodní rozdělení práce, čelí až pět krátké transformace podniku.

"Nedostatek technologií, nedostatek značky, nedostatek talentu, nedostatek finančních prostředků, nedostatek zkušeností a schopnost transformace. Dalších 30 let je vyřešení problému pět krátkých."

 

Navzdory zlomyslné soutěži stále existují škodlivé dohody, stejné materiály, zkrátit dobu trvání situace, ale stále více malých firem realizuje výběr značky, kvalita je dlouhodobý rozvoj podniku.

 

A, vedoucí podniků domácích spotřebičů v provincii Zhejiang, řekl našemu reportérovi: "Pomáháme ostatním, aby se udělali OEM, originál je příliš obtížný, často táhl dny placení, začarovaný kruh, téměř žádný zisk. , Nedělejte malé firmy, a to i v případě, že je cena o něco vyšší, a také zajistit kvalitu, pomalu k značce, dělat velké podnikání. Po transformaci je letošní situace mnohem lepší. "

 

V procesu restrukturalizace průmyslu, složité a měnící se mezinárodní situace, podnik nese nárůst nákladů na pracovní síly, vnější tlak nejistoty trhu stále existuje, stále existuje část podniku přes přechod k nalezení modrého oceánu, ale existují Velké množství závislých na OEM, nedostatek inovační schopnosti malých a středních podniků musí ještě najít cestu.


Dvojice:Co je čínský styl nábytek Další:Francie je nejvyšší venkovní nábytek Fermob vstoupit na čínský trh