Čínský trh nábytkářského průmyslu se bude dále rozšiřovat

- Oct 31, 2018-

Nábytek je nepostradatelným domácím produktem v životě lidí. Se změnami doby nábytkářský průmysl neustále inovuje, uspokojuje poptávku spotřebitelů, zlepšuje kvalitu života, podporuje mezinárodní obchod, plně absorbuje zaměstnání, podporuje regionální ekonomiku a vytváří harmonickou společnost. Hrál důležitou roli.

Jako nezbytný trvalý spotřební zboží pro život je nábytek úzce spjat s ekonomickým vývojem světa a zemí. Celkově nábytkářský průmysl jako celek udržuje poměrně stabilní vývojový trend. S oživením světové ekonomiky a rychlým vzestupem rozvíjejících se trhů je budoucí vývoj světového nábytkářského průmyslu široký.

Zvýšení disponibilního příjmu na obyvatele zvyšuje poptávku po trhu nábytku. S neustálým rozvojem čínské ekonomiky se disponibilní příjem obyvatelů národních obyvatel na obyvatele neustále zvyšuje z 16 510 juanů v roce 2012 na 23 821 juanů v roce 2016, přičemž složená roční míra růstu činí přibližně 9,60%. Zvýšení disponibilního důchodu na obyvatele může účinně podporovat zlepšení kupní síly obyvatel Číny a dále podporovat rozvoj poptávky na trhu v nábytkářském průmyslu.

Podle údajů Číny nábytkářského průmyslu tržní poptávku poptávky a investiční strategii plánovací analýza, od roku 2000 do roku 2015, hlavní obchodní příjmy z průmyslu výroby nábytku v Číně vzrostly z 32,7 miliard yuan na 777,3 miliard yuan, s průměrnou roční mírou růstu. Až 24%.


Dvojice:Tradiční staré řemeslo: Hnědá trampolína Další:Revoluce Home Industry Channel se rozplynula a bylo jen mrtvým koncem, který držel krok s týmem.