Čínská kapacita výroby nábytku dosahuje více než 25% celkového podílu na trhu a je prvním místem na světě

- Jun 30, 2018-

V pozdní 19. století, americký Zalmon Gilbert Simmons vynalezl první jarní matrace na světě, revoluci v historii matrací.


Uvedené společnosti xi rimmon domácí matrace (19.780, 0.42, 2.17%) hlášené v roce 2017: "jarní matrace v Číně začala v časných 1980s, toto období naše země zavedla velký počet zahraničních sortimentu, specifikace pružné měkké matrace výroby , předběžná výstavba prototypu softmateriálu pro rozvoj průmyslu a trhu v Číně. "


Od "špatného" až po "komfortní" domácí matrace začala hromadná výroba


Podle veřejných zpráv byla první jarní matrace na světě vynalezena americkým jménem Zalmon Gilbert Simmons.


Simmons postavil továrnu na šanghajské cestě yangshupu již od třicátých let a inzeroval ji v tehdejším "prohlášení" podle oficiálních stránek společnosti.


Nicméně většina jarních lůžek, které v 80. letech převládaly v Číně, byly domácí zboží a velké množství jarních matrací vzniklo v počáteční fázi reformy a otevření, včetně sui bao, jia hui, anhui bao a ji.


Po vstupech do devadesátých let 20. století se čínský matracový průmysl začal postupně rozvíjet standardizovanou vývojovou cestu a začaly se používat domácí stroje pro výrobu postelí. Současně se mění i požadavky lidí na matrace, od "špatného" až po "pohodlné" a "zdravé".


Když byl domácí trh s matracemi otevřen místními podniky, některé cizí značky začaly vstupovat do Číny, některé právě otevřely obchody a některé přímo zřizovaly továrny na výrobu.


Značka Mattess se zvyšuje, zatímco matná kategorie se také objevuje nekonečně. Palm matrace, matrace s paměťovou pěnou, latexová matrace, vodní matrace, matrace, matrace magnetické terapie rychle se vynořující matrace, chytit velký podíl na trhu, přímo vedla na globální trh zmenšený pružinový matrace.


Matrace průmyslu se rozvíjí energicky a konkurence na trhu se stává čím dál tvrdší. Podle analýzy veřejných údajů bylo konkurenční prostředí v té době zhruba takto:


Domácí číslo podniku, většina malého rozsahu, nízká kvalita výrobků a schopnost marketingu a vývoj produktů je omezená, homogenita produktu je vážnější, většina se spoléhá na cenovou válku k boji o podíl na trhu; Zahraniční značky vstupující do Číny obecně mají zjevné výhody v úrovni designu, výrobních technologií a strojních zařízeních.


Dvojice:Exportní podniky praktikují vnitřní sílu s obchodními válkami Další:Společnost získala každoroční cenu China Outdoor Furniture Association za novou podnikovou cenu.