Čínský nábytek, tenonová struktura

- Aug 08, 2017-

Struktura čepu je kombinací tradičního nábytku a nábytku z tvrdého dřeva v Číně a způsobu připojení různých konstrukčních částí. Mezi nimi vyčnívající část nazvaná tenon (nebo tenon), konkávní část s názvem Mao (nebo mortise, jazyk a drážka), přes fázi čepu, bez hřebíku lze sestavit nábytek, pevný a těsný, může používat několik století nebo Dokonce tisíce let, je celosvětovou historií výroby nábytku významným vynálezem. V tradiční výrobě nábytku je řemeslnou výrobou nejvyššího zástupce tenký spoj a může být kdykoli demontován nábytek.


Tradiční nábytek z tvrdého dřeva ve výrobě bude mít strukturu čepů různých součástí po dokončení konečného sestavovacího zařízení, aby se dotáhl čep a zaplnila drážku a čep mezi mezerou vlevo, aby se zabránilo volnému nábytku, obecné použití Ryby plavat lepidlo močového měchýře Provádět lepení. Ryba plavat močový měchýř je použití ryby plavat z rafinace, složení přírodní neškodné, lepkavé a nebude poškodit dřevo nábytku, je třeba otevřít nábytek s vroucí vodou mohou být odděleny od struktury. A celé demolice čepu nábytku z požadavků na úroveň dovedností v oblasti zpracování dřeva jsou přísnější a nejkrásnější, vyžadují konstrukci dlátového dláta, přesné a pečlivé, nikoliv částečné. Proces vynikající demontáže kombinace nábytkových čepů lze dosáhnout mezi stupněm nerovnoměrnosti, stupněm přísného uchycení, po dokončení montáže jako obecně pevné těsně a lze jej mnohokrát demontovat, takže bez ohledu na to, zda je Je možné provést kompletní demontáž a tenonový nábytek a úroveň výroby. Bylo vždy jedním z důležitých kritérií pro posouzení tesařství v tradiční čínské výrobě nábytku.


Dvojice:Domovský trh je v depresivním stavu, ale dynamika vývoje je stále dobrá Další:Barva se stává více a více populární pro zdraví dětí