Čínský nábytek Chcete-li, co se naučili v Miláně?

- Apr 18, 2017-

Domácí nábytkářský průmysl ve speciální historickou etapu - „vývoj produktů nábytek“ období, každý rok nové výrobky objevovat v donekonečna. V současné době je obecně používán v domácím nábytku podniků na vývoji nových produktů na půl roku, hrát vzorek, okamžitě změní na produkci, některé z nich dokonce přímo k práci přesčas se vzorky do výstavy, různé nedosáhne určené polohy. Reologické fáze, protože nelze ani zaručit podobné produkty bude druhá výstava, neexistuje žádná záruka, že výrobek může získat větší podíl na trhu, většina podniků produkty rychle mění v reologického fázi ven.

Sledoval milan přehlídku, nemusíme být schopni pochopit rozvinuté ekonomiky představované italských podniků vyvíjet nové produkty je třeba použít tři roky čas, oni vyvinuli nové oznámení je „design“ v designu, a to na počátku fáze výzkumu designu metadesign (známý jako budoucí konstrukce). Je první jasné cílové zákazníky, kteří to je? Jaké jsou požadavky? Co byl splněn? Co je prázdný? Váš mohou předčit konkurenty? Spoléhají na vyhrát segmentu trhu? A pak detaily, stále se zlepšující, a aby se minimalizovalo potenciální riziko, a to i tak, i pro Beta testování, aby zajistily, že produkty na trhu jsou dokonalé a úspěšné. Stručně řečeno, je čas strávený v tandemu, a my jsme často nemají tento druh vědomí a pacientem, usilovat o „jeden krok sahá určené pozice“.

Čína se stane světovým centry další

S y musí vyhrát v kulturním důvěry

Milan návrat osvícení ukazuje 3, ostruha má na mysli. Čína byla Organizace spojených národů uznala devět návrh 3 - Shenzhen, Shanghai, Peking, ale tvrdá realita je designový trend je stále v západní části světa. Historik polévka pro více než jednou řekl, že „všechny tyto otázky je třeba odpovědět na China vlastní“, ukazuje vzestup Číny musí spoléhat na své vlastní systému, je nutné kulturní sebevědomí.


Vývoj čínského nábytkového designu, a ne pouze na obchodní úrovni návrhu na západ učit se od, z teorie systému designu, vzdělávací systém, kulturní systém všestranný konstrukce, propagace. Více než 30 let reforem a otevírání, naše generace se očekává, že tento trend zvrátit, ať Čína stala světovým skutečné provedení inovace a vyšší zem.

Jako Číny č.1 návrhových inovací - Shenzhen Mezinárodní veletrh nábytku, průmysl je největší průmyslové sdružení Číny - Shenzhen nábytek Industry Association, Čína nábytkářský průmysl první výzkumné instituce. - Shenzhen nábytek LTD, shenzhen moc je ochoten vždy stát v popředí reformy a otevírání, vlast v „příručce projektanta a olova vlně, neustálých inovací“ jako své poslání, vedl čínský nábytkářský průmysl reengineering centrum na světě.


Milan vrátil z dlouhé cesty, jak jít, vzestup Číny, daleko, těšíme se na další lidi, aby se za ruce při tvorbě s námi!


Dvojice:Výhody nábytku z nerezavějící oceli Další:Ne