Čínská stylová sedací souprava sedačka dává obyčejný smysl

- Jun 17, 2017-

Je to nejdůležitější věc v naší domácnosti zdobí prostor obývacího pokoje, protože zacházet s lidmi, rodina jsou všichni v obývacím pokoji, položky obývacího pokoje dát spoustu lidí, kteří nejsou často velmi rozumí, poslouchat továrnu na gauč v chengdu sen malé make up Společně dnes interpretace předmětů umístěných v obývacím pokoji může způsobit, že jmění je obtížné.

Pohovka spoléhá na zeď

Pohovka je větší obývací pokoj v obývacím pokoji, jeho nastavení velmi ovlivňuje náš život. Pohovka musí být umístěna proti zdi, morálka této "kotvy" ve feng shui, vysvětlit v životě je pomoci, pokud je spojen s obrazem krásné krajinomalby, tím lépe, kariéra větrné vody, rodina šťastná A zdravé!

Vyhněte se tvrdé práci

Pokud jsou vstupní dveře a balkon v pořádku, geomantický, což nazývá "chodba haly", může způsobit, že bohatství domova půjde přímo, typický design úniku peněz. Můžeme navrhnout oddíl nebo verandu.

V obývacím pokoji je zelená rostlina

Dům, který staví nové oděvy, bude vedle formaldehydu v podstatě přidávat některé zelené rostliny, zelená rostlina je v geomantické výšce chvíli může být skutečně maskot, obecně vhodný do obývacího pokoje, dá listy tlusté zelené rostliny, může přinést vaši rodinu více Příjemný život, jako je šťastný bambus, bohatý strom.

Vyhněte se vrcholu paprsku

"Beam coping" je tabuí v dekoru, zejména v obývacím pokoji, protože paprsek může potlačit osudy hostitelů, přímo ovlivňovat fyzické a duševní zdraví rodinného, domácího krajinného prostoru. Pokud obývací pokoj má paprsek, nesmí dát sedačkovou pohovku pod nosník. Můžeme pokrýt trámy se stropní dekorací, když zdobíme.

5, obývací pokoj umístí misku na ryby

Rybí tank na feng shui je velmi příznivý předměty, prosperující bohatství, blok je použití, vložit do obývacího pokoje je nejvhodnější, je důležité si uvědomit, že ne jako dole, také nevkládejte zpět Sedací pohovky a dalších míst. Je důležité si uvědomit, že nádrž na ryby by měla být vybrána na základě velikosti obývacího pokoje.

To znamená představit poznatky o položkách obývacího pokoje umístěné, doufám doma, musíte být vědomi této situace, aby se zabránilo, zajistit vaše finance válcování!


Dvojice:Letní údržba domácnosti, jak zabránit tomu, aby kvalitní nábytek byl nemocný Další:Letní údržba domácnosti, jak zabránit tomu, aby byl kožený nábytek nemocný