Je spotřeba Upgrade nuceni inovovat průmysl řešit tři hlavní bolest body poprodejní servis v podobě

- Oct 13, 2017-

V současné době nábytek produkty mají ještě není zařazena v národním povinné "tři balíčky" produktu katalog, implementace operátorů a spotřebitelé schválená období "třech balíčků", což také činí nábytek spotřeba některé rozostřené oblasti. Pro nábytek zda balíček mohou být vráceny, a další problémy, mnoho podniků neinformovala výslovně, který také nechat tři balíčky oddanost formu závazku.


Pro produkt problému neprodleně údržba není aktuální, což je hodně spotřebitelů Tucao. Mnoho velké kusy nábytku po krátkou dobu zjistí, že nasazení trhliny, malovat vypnuto, vůně, atd., spotřebitelé vyžadují údržbu podnikání, operátory nejen ne včasné opravy, ale na "nesprávné použití" a jiné výmluvy odmítl změnit, opravit Služba.


V obchoďáku operátory změnit, odstranit kabinet, zavřel dolů, atd., spotřebitelé obtížně využívat poprodejní servis, který je vážnou servis mimo dosah. Spotřebitelé hodnotu velké nábytek nákupní centra vysoké důvěryhodnosti a dobré služby postoj, vyberte si nakoupit nábytek v takových nákupních center. Ale spotřebitel požádal mall provádět údržbu zodpovědnost, nákupní centra jsou vykrucování, odmítl poskytnout služby údržby, což vede k zákazníkům, poškození oprávněných práv a zájmů spotřebitelů.


Zakázkový nábytek celkové zachycení více


První, problémy s kvalitou výrobku. Po dokončení instalace produktu, spotřebitelé často kvůli materiálu nábytek, vlastní velikost, barva produktu (barva) a další problémy nespokojenost a stížnosti, mnozí z nich pro některé zisk za zisk a neoprávněné výměny Levné materiály klamat spotřebitele. Za druhé, použití špatné komunikační problémy. Většina uživatelů nerozumí procesu návrhu vlastního nábytku, návrháři s cílem dosáhnout co nejdříve aby slepě splnit pro spotřebitele, tak dlouho, dokud spotřebitel požádat o velké balíčky, snadno pokrýt závazky, nedostatek přiměřených komunikace a poradenství, aby byl výrobek uveden do provozu po stěžoval problém. Za třetí poprodejní servis není na místě. Zakázkový nábytek instalace, jakmile problémy s kvalitou, podniky jsou často přizpůsobeny pouze na ústup. Jako například servis často mohlo vést k nespokojenosti spotřebitelů, příslušné stížnosti požehnaně.


U spotřebitelů sebeobrany, která využívají povědomí o neustálé zlepšování požadavky na nábytek výrobky není jen zůstat v jednoduché kvalitativních problémů, ale nábytek podnikání od předprodej k prodeji po sada odbytového řetězce dali předat dál přísnější požadavky průmyslu vůdci by měla nadále zlepšovat své vlastní úroveň a snaží se vytvořit sadu integrovaných spotřebitelských řešení nábytku.


Dvojice:Akademičtí mistři se shromáždili v Guangzhou v listopadu, aby navrhli rozvoj města Další:Říjen Stavební materiály Vystřižený výrobní průmysl Ceny surovin Skyrocketing