Design nábytku přes hranice

- Apr 08, 2018-

design4.jpg

Návrháře Janne Kyttanen v kombinaci dvou různých materiálů, aby byl dosažen výsledek, transformace organických obsidiánu sopečného do kapalné kovové pletivo. A takový proces výroby umožňuje také Janne Kyttanen uvědomovat, že při zkoumání alternativních materiálů v kombinaci s různými materiály, je možné se obrátit nemožné do reality, "Pokud můžeme použít výbušné svařovací materiály, prolínají. Používáme 3D. Co se stane s technologií řídit tuto moc? Jaký druh směsi můžeme vytvořit?" To vedlo k dynamické metsidian. Metsidian je jako harmonické kombinace nekonvenčních forem a každodenní funkce.


Kromě soch Janne Kyttanen také vyrábí nábytek, jako je tento kov strukturované konferenční stolek, který je také ukázkou dynamického metsidian. Jeho povrch je rovněž status quo po liquid metal fusion. Výhody nábytku jsou také zjevné a struktura je poměrně stabilní.

design3.jpg

Kromě toho existuje mnoho prací, které ukazují výhody metsidian. "Makedonská" zásobníky jsou podpisové vzory od Janne Kyttanen a byla trvale vybrána v Muzeu moderního umění. Je formován jako mýdlová bublina a je vystaven v bronzu Design Show v Miami.

design1.jpg

Důkaz o 3D tisku na tvůrčí praxi Kyttanen je měděný sedadlo, které je také komplexní diamond geometrii.

design2.jpg

Dvojice:Ergonomické polštářky se posadí a už nejsou zraněny Další:Odvážný domov bez zdí nebo stropů