Výroba vlastního nábytku a proces

- Aug 24, 2017-

V éře přizpůsobení nábytku prostoru, nově zrekonstruovaný rodiny zváží nákup vlastního nábytku, protože vlastní nábytek, dle místních podmínek, může být "náhodné", je to jen správný produkt kvalitní, funkční, barev, návrh, instalace, nejen pro celou domácí prostředí třešničkou na dortu, ale i k vytvoření harmonického uměleckou atmosféru, zejména pro malé a střední velikosti je obzvláště užitečná.

1, šablonování

Zda jste vlastní je šatní skříň, TV skříňka nebo vinotéku, atd., než produkce produktů každého nábytku musí projít uvolnění, než učitel dal dobrý vzorek, ale šablonování se obvykle používá pouze ve tvaru konstrukce nábytku.


2Otevřete, volební materiály materiál

Obecně materiály výrobce nábytku jsou prováděny podle následujících kritérií: za prvé, dřevěný materiál textura krásné, střední váha, dobrá houževnatost je lepší; Následuje zaměření na kvalitě dřeva, vyjměte mrtvý, praskla, černá, formovat a strom základní linie a jiné vady, odrážející dobré materiální úroveň; poté, co to je uspořádán samotných materiálů, každý výrobek je podle velikosti kresby otevřít dobrý materiál a dobrý produkt získat Dřevoobráběcí dílny začaly vyrábět.

3, tesařství

Zpracování dřeva je ve skutečnosti součástí výrobku z dobrý kus vlny zpracování do výkresů požadovaný tvar a velikost procesu.

4, malování

Malujte tento krok pro efekt nábytku udělat účinek je zásadní, že povrch hladký, jas určuje krásu nábytku. Dobrý nábytek značky, ekologicky šetrných výrobků v nátěru je přísnější požadavky.


5, hmatné hadřík

Pohovka nebo jiné produkty, které vyžadují hmatné hadrem, po laku začne hrát hadřík, proces je pravděpodobně řez hadříkem / brus houba - stříkací lepidlo - hmatné sukna, především na látku a houba jsou řezané, houba dobré po nábytek by měl být plac Ed o poměru výše, tam jsou zakřivení zakřivení broušení a potom připevní na pohodě nábytek a pak nastříkat lepidlo po patro plátno pohodě, hadřík spony a krystal se sponou a tak dále.


6, montáž a balení

Po dokončení všech produktů, je nutné nainstalovat některé doplňky, atd a hotový produkt je také dokončen. Balení produktu pro ochranu produktu je také zásadní, mají obecně použít dobrý kus Perla sáčky nábytku a znovuvyužití papíru pro balení a pak všechny pásky uzavřené a pak přibijete ochrana dřeva.


Detailní výrobní proces


Jak mnoho lidí si nyní nábytek na zakázku desku, tak následující deska nábytku, například zavést jeho detailní výrobní proces.


Deska nábytek výrobního procesu od přípravy surovin, po zpracování dřeva, malovat dokončovací balení konečného produktu a mnoho dalších odkazů a kroky. Složitost procesu deska s designem výrobku, struktury produktů, materiály a výrobní linky na typu výrobků, jejich rozmanitost a mnoha dalších faktorech jsou úzce souvisí s spodní části šuplík stačí otevřít materiál může být a pro duté duté skříňka panel, jeden panel zpracování bude více než 20 postupy k dokončení.


Dvojice:Starý nábytek lakování renovace Další:Různé vlastnosti PE Ratan a Pravý Ratan