Zakázkový nábytek VS hotového nábytku: Velké PK ve čtyřech oblastech

- Mar 05, 2018-

Nyní vlastní nábytek je více a více rodin zvolí dekorace, protože vlastní podle velikosti prostoru podle místní design nábytku, nábytek pro mnoho nepravidelné velikosti domu má výhodu bezkonkurenční nábytku.

Však ve srovnání s vlastní skříně, skříně na míru Tato funkce je jasná, pevné místo nábytek, mnozí majitelé stále váháte při zvažování protiplnění: co je volba hotového nábytku nebo zakázkový nábytek to proč potíže, než ten, než znát !

Prostor PK

Nepravidelné, velký prostor, vlastní knihovny (knihovna renovace omítky) mají výhodu; a hotové skříně jednotky složené z knihoven, vysoká flexibilita.

Jak všichni víme, je to vlastní nábytek dle různých prostor, nábytek vyrobený na zakázku produkty. Návrh knihovna, první věc, aby zvážila je umístění knihovny. Mnoho rodin bude domovem pro malé místnosti nebo části prostoru do studie (studie dekorace omítky) (studie dekorace omítky). Podle projektanta mnoho bytových jednotek v Guangzhou nejsou čtvercové, všechny stěny jsou obdélníkové. Studovna často setkávají nepravidelnými stěnami, tentokrát, využívání vlastní knihovnu-lépe splnit tento prostor potřebuje, zejména nějaké povrchovou rohový-vertikální pozice, vlastní knihovnu-lepší využití prostoru.

Pro rodiny s velké sbírky nebo větší požadavky na skladování plná zeď studia nebo obývacího pokoje mohou být použity, a celá knihovna je více přizpůsobitelné. Zejména prostřednictvím nejvyšší nebo vyšší knihovna, vlastní kabinet na stejný čas vlastní železniční žebřík, můžete snadno získat výšku knihy. Kromě toho přizpůsobení je také zapotřebí, aby lépe splňoval potřeby knihovny v knihovny nebo knihovny připojené k knihoven.

Je-li prostor pravidla, požadavky kolekce knih není příliš vysoká, velikost příslušného prostoru, můžete použít hotové knihovna, eliminuje potřebu vlastní šatník a bezproblémové. Na trhu jsou některé kombinace knihoven, skříň jednotky různých velikostí, dvířka, mohou být provedeny v podobě jednotky kombinace knihoven. To má i určitý stupeň pružnosti, kabinet styl a dekorativní efekt je také silnější než vlastní šatník.

Styl PK

Vlastní knihovny pro moderní, Jane Europe, klasická; hlavní Chcete-li být více individuální, si vybrat hotový knihovna.

Mnoho vlastní nábytkářských firem na trhu, zakázkový nábytek styl volby jsou také stále více a více. Běžnější skříně styl je moderní, Jane Europe, klasické tři. Moderní styl na jednoduché skříňky, šatní skříň, sama o sobě nebude mít příliš mnoho vyřezávané a křivky, kabinet je také relativně jednoduché úpravy. Jednoduchý Evropské či neoklasický styl knihovna dědictví starší, s vyřezávané, zakřivené dekorace, ale linie mají tendenci zákon, moderní, bílá, pearl prášek, dřevo barva je velmi časté. Klasický styl je hlavně masivní dřevo nebo dřevěné dýhované skříně, existují okna duté čínský styl, ale také přidat architektonické prvky, například západním klasickém stylu. Kromě toho s malým čerstvý vzduch foukat, Francouzská, Korean-style bílé skříňky jménem s elegantní pastorální atmosféry, ale také postupně se stal typ stylu hlavního proudu knihovna. Vlastní knihovny lze také prostřednictvím celkového tvaru, změny barvy, aby knihovna do širokého spektra různých stylů domácího prostoru.

Hotových knihoven ve stylu je rozmanitější, v podstatě různých stylů prodejny nábytku mohou najít odpovídající styl knihovna produktů a design výrobku je různorodější, více tvůrčí změny. Vlastní knihovny a vlastní skříně zavřít, hlavní rozdíl mezi funkční prostor, dekorativní zejména odráží v vzhled, zatímco hotových knihoven jsou eklektické. Například reportér viděl knihovna v Jisheng Weibang, kabinet, sama o sobě má obrazec mraku a "mraky" jsou duté na polici. Dalším příkladem je muzeum estetiku prostoru Guangzhou knihovna, kabinet, samotné je nepravidelný tvar, každá police knihovny různých velikostí, patchwork, což je těžko vidět vlastní knihovna styl. Je nepravidelné oddíl na každé polici knihovny v HI žijící Hall, což je velmi odlišné od tradiční knihovna. Chcete-li vytvořit více individuální studijní prostor, vhodných hotových knihovna má větší výhodu.

Nosná PK

Nosný a forma vlády nemá nic společného s materiály a technologií.

Ať už je to vlastní knihovny, nebo hotových knihoven, v plném květu v posledních letech knihy takové těžké předměty, kabinetu nosné kapacity a životnosti je také předmět studia. Nosnost do knihovny však nesouvisí s zda chcete přizpůsobit a další s výrobků materiálu, technologií a položky v plném květu. Například schopnost se bránit není, že není nutné příliš obávat problémů nosný knihovna.

Většina knihoven jsou střední hustoty, vysoká hustota desky nebo masivní dřevěné materiály, zejména vlastní knihovny, téměř všechny z těchto materiálů. Masivního dřeva a vysoce kvalitní desky obecně není třeba se starat o nosný problémy, špatnou kvalitu, nedostatečná Tloušťka desky může být let vysunutí a deformace. Některé laminát knihovna může být bez pohybu, je-li nosná konstrukce není dobré, ale také náchylný k CAB problémy.

Kovový materiál nosné, lepší odolnost proti deformaci, dokonce i tenkých kovových rámů a panelů, může podporovat více knih. Však proudu vlastní značky zřídka použít kov jako materiál knihovna, ale může jít do nějaké staré stavební materiály prodejny nebo železářství usilovat o vlastní. Některé kombinovatelné hotové skříně lze kombinovat do kovové knihovna, ale jeho dekorativní obecně není silná.

Cena PK

Vlastní knihovny se počítají v čtverečních metrech; ceny hotových knihoven se liší.

V současné době tradiční metodu oceňování zakázkový nábytek se počítá v čtverečních metrech, vlastní knihovny nejsou výjimkou, dle vybraného materiálu je jiná, například MDF, masivního dřeva a další různé materiály, cena čtverečního metru nahoru a dolů na mají několik tisíc dolarů. Cena dveří obecně potřebují další výpočty. Cena hotového knihovna se velmi liší, s konkrétní velikostí knihovna, materiál, design, značka a další související, levné knihovny desítky dolarů stovky dolarů, cena maximálně několik tisíc, desítky tisíc. Tedy při zvažování výběr hotových knihoven nebo vlastní knihovnu, můžete spočítat cenu obou, příznivější program.


Dvojice:Vývoj průmyslu domácího vybavení doprovázený technologií Revoluce nátěrových hmot Další:Haier Přeshraniční nábytek do celé rodiny vytvořit vlastní divize