Vyvíjet nábytek na ochranu životního prostředí, nechte Ningbo dřevěný nábytek z problémů setkat se s znovuzrozením

- Jul 18, 2017-

V posledních letech se čínský nábytkářský průmysl potýkal s nadměrnou kapacitou, rostoucími surovinami a náklady na pracovní sílu a zahraničními technickými překážkami obchodu. Údaje ukazují, že od roku 2014 do roku 2016 klesla hodnota čínského vývozu dřevěného nábytku po tři po sobě jdoucí roky. Ningbo je národní významná exportní základna nábytku, s téměř 300 dřevěnými podniky vývozu nábytku. Abychom se vyrovnali s vážnou situací v zahraničním obchodě, naše město aktivně vyzývá podniky zabývající se nábytkem, aby vyvíjely nábytek šetrný k životnímu prostředí, rozvíjeli ekonomiku značky a co nejdříve se dostali z exportní dilematu.

Chcete-li zvýšit dovoz prahu dřeva prahu problému, jako je Evropská unie, Spojené státy, náš městský trh dřevěného nábytku exportní podnik nejprve učit tyto nové regulační normy, průchod kvality a bezpečnosti surovin. Současně posílí kontrolu hotových výrobků, aby bylo zajištěno, že produkty mohou splnit příslušné požadavky dovážejících zemí. V první polovině letošního roku byl vývoz dřevěného nábytku v ningbo až 100%, což nebylo způsobeno vývozem problémů s kvalitou.

Jsou-li další podniky z dřevěného nábytku spokojeny se zpracováním značek pro zahraniční značku nábytku, podniky nábytku z ningbo, zastoupené jinými, začaly urychlovat vývoj nezávislých značek. Již v roce 2007 společnost ningbo art furniture co., LTD. Zahájila své vlastní značky nábytku, a postupně v nás, v Evropě a dalších místech zřídilo více než 30 amerických salonů, které se používají k propagaci prodeje nábytku vlastní značky . , Podle předsedy společnosti Zhao Jianquan za poslední 3 roky, nové umění vyvinulo více než 200 amerického nábytku, americký trh, věnovaný prohlubujícímu se trhu udržel 30% tempo růstu ve Spojených státech v loňském roce. V současné době se celé město objevilo sen ying, kai da, heng jia a další šarže exportních dřevěných nábytkářských podniků s nezávislými značkami.

Kdysi s Pekingem, sbírka starožitného nábytku ve starém nábytku ve starém nábytku, přes korekci produktu zpět na růstovou stopu. V 80. letech 20. století založil Cixi první společnost na nákup, opravu a výrobu imitovaného starého nábytku. Když je podnikání nejlepší, existuje více než 70 kontejnerů starožitného nábytku z cixi. Nicméně, s nedostatkem starých zdrojů nábytku a změnou poptávky na zahraničním trhu, cixi starožitný nábytkářský průmysl byl nucen přijmout cestu transformace. Po letech trýznění, dnes byl vyvinut cixi dřevěný nábytek z doby před Ming a qing dynastií nábytku do různých nábytku život, hotelový nábytek, kancelářský nábytek, styl designu je také z pouhého starého vítr vítr, starověký evropský styl, moderní, pastorační, Kreativní a různé změny stylu. V první polovině letošního roku se obnovil vývoz dřevěného nábytku cixi.

Podle statistik inspekční a karanténní kanceláře ningbo hodnota exportu dřevěného nábytku v ningbo činila v roce 2016 410 milionů dolarů, což představuje meziroční nárůst o 5,13%, zatímco vývoz dřevěného nábytku v Číně klesl o 9,38%. Náš vývoz dřevěného nábytku pokrývá nábytek z masivního dřeva, nábytek z dřevěného dřeva, dřevěné podlahy, dřevěné řemeslné výrobky a tak dále, prodáváme do Spojených států, Austrálie, Japonska, Německa a více než 130 zemí.


Dvojice:Ceny za primární suroviny, následné vlastní hotové Další:Egyptský nábytkářský průmysl přivítat nový stroj Nigérie Ban Nábytek zákaz dovozu