Egyptský nábytkářský průmysl přivítat nový stroj Nigérie Ban Nábytek zákaz dovozu

- Jul 17, 2017-

Egyptský ministr obchodu a průmyslu Tariq Kabil oznámil, že Nigérie konečně souhlasila s zrušením zákazu dovozu egyptského nábytku díky různým snahám, tvrdí egyptský denní zpravodaj 19. června. Nigérie od roku 2005 bude zahrnuta do zákazu Dovozu zboží (25), egyptský vývoz nábytku má negativní dopad. Nigérie má populaci 180 milionů, jedna z největších ekonomik Afriky, vyhlídky na trh jsou široké, ministr Kabil se odvolává na egyptských výrobců a vývozců nábytku, aby Nigérii zrušili zákaz příznivé příležitosti ke zvýšení vývozu do nebytového nábytku.


Nábytek je hlavním vývozním zbožím Egypta, údaje egyptského exportního sdružení o nábytku ukazují, že před 2017 lety 4 měsíce export egyptského nábytku dosáhl 107 milionů dolarů. Egypt staví nábytkové město v severním městě Damietta, které zaujímá plochu 331 akrů, vytváří 25 000 přímých pracovních míst a 40 000 nepřímých pracovních míst.


Dvojice:Vyvíjet nábytek na ochranu životního prostředí, nechte Ningbo dřevěný nábytek z problémů setkat se s znovuzrozením Další:Nábytkářský průmysl komplexní olej k vodě přílivu přílivu