Ochrana životního prostředí Papírový nábytek Hlavní strana Nová vlna

- May 09, 2017-

Nábytek běžně používaný materiál je vlnitý papír, papír a obal kartonové rozdíly na řemeslo je v oblasti logistiky, povrch je kraft papír, jen vybral nejlepší materiál, sám silnější nosnost, a přes konstrukci konstrukce může dosáhnout většího ložiska.

Většina tohoto nábytku jsou dovezené papíru, vodotěsnost majetku je dobrá, může být vodotěsný a více než pět minut, takže je snadné čistit, stačí drhnout vlhkým hadříkem.

Ve srovnání s tradičním nábytkem není nábytek papírových nákladů nízká, ale vzhledem k značce, designu tradičního nábytku, náklady na obyčejný papírny nebo nižší, cena je mnohem nižší.

Možná, že někdo bude mít pochybnosti o nosnosti papírového nábytku, dosavadní ložiskové kompozitní ložisko papíru může dosáhnout 50 kilogramů, skutečný test, stál člověk vážící více než 80 kilogramů výše a žádné škody.

Takže papírový nábytek, když shelf žádný problém.

Papírový nábytek je sklopný, proces sklápění lze dosáhnout nastavením silového směru, který má větší efekt.

Protože papír ze dřeva, papírový nábytek na ochranu životního prostředí odrážejí odkud?

Především je možné, že papír je realizován konstrukcí a tradiční funkcí ložiska nábytku a hmotnost je pouze 20% až 30% tradičního nábytku;

15 až 17 a papír lze recyklovat, lze recyklovat, což znamená šetřit přírodní zdroje.

V nábytkářském průmyslu, nábytek je závislost na zdrojích je jedním z důležitých průmyslových odvětví, nábytkářský průmysl v úsporu zdrojů ekonomický rozvoj celé ekonomiky domácího průmyslu má významný význam.

Ve skutečnosti nábytkářský průmysl v úsporách zdrojů udělal nějaký průlom.

Recyklace je velmi kreativní v koncepci zelené domácnosti, pozornost je zaměřena na udržitelný rozvoj.

Timg.jpg

Dvojice:Návrhář roste stromy jako umělecký nábytek přímo od země Další:Jaké certifikační podniky mají nábytek?