Odborníci vysvětlují nákup venkovního nábytku

- Feb 27, 2018-

Existují tři hlavní typy dřevěného nábytku, jeden je nábytek z masivního dřeva, jeden je dřevěný panelový nábytek, jeden je masivní dřevo a dřevěný panelový nábytek, poslední dva jsou obvykle známé jako plechový nábytek.

Nábytek z masivního dřeva, vysoké ceny, ale neobsahuje formaldehyd, šetrnější k životnímu prostředí. Deskový nábytek je levný, ale obsahuje formaldehyd a jiné škodlivé látky.

Obsah formaldehydu, pokud je standardním sortimentem kvalifikované produkty. Doporučit nákup nábytku, prodávající, aby zpráva o kontrole nábytku kvalifikované.

2, musí mít pohovka inspekční zprávu

Kožená pohovka při zpracování, pokud se vám dobře nelíbí, bude chuť kůže, povrch kůže je také snadno crack, ale také může obsahovat formaldehyd. Tkanina textilie je také náchylná k nadměrnému formaldehydu, pohovka při výběru by měla věnovat pozornost, zda existuje zpráva o zkoušce shody. Pokud se obáváte škodlivých látek, volitelná masivní dřevěná pohovka.

3, barva nábytku může být problémem s kvalitou

Stejný problém se stále vyskytuje mnohokrát, což naznačuje, že stejná dávka produktů používajících stejný proces a suroviny, mohou mít problémy s kvalitou. Navrhuji, abyste vyjednali s výrobcem, aby se vrátil nebo dostal oddělení kontroly kvality výrobků, aby druhá strana nést náklady na testování.

Kvalifikované zabarvení bílého nábytku není zřejmé, alespoň proto, aby nedošlo k žádné změně barvy během jednoho roku. Pokud nábytek zakoupený brzy po barvě a zbarvení zřejmé, takový nábytek pravděpodobně bude mít problémy s kvalitou.

4, nádech nábytku není nutně nadměrný formaldehyd

To by mělo být odhaleno předtím, než bude dána odpověď. Někteří spotřebitelé kupují nábytek po dlouhou dobu nebo mají chuť, protože formaldehyd je pomalé uvolňování těchto látek, pokud obsah formaldehydu nábytku překročil, je snadné dlouhodobé zápach. Samozřejmě, že chuť nábytku není nutně vina nábytku. Protože taková situace nemusí být chutí samotného nábytku, jako je malá obytná plocha, umístěno příliš mnoho nábytku.

5, nábytek není shodný se specifikací selhala

Navrhuji, abyste nejprve konzultovali s podnikem, abyste zjistili, zda se můžete vrátit.

Prostřednictvím testování na ochranu vyšších nákladů, jako je detekce obsahu formaldehydu nábytku je obecně 500 juanů. Je pravděpodobné, že poškozíme desku nábytku, deska bude rozpuštěna a poté testována, to také ovlivní použití nábytku.

Doporučuje se, když si spotřebitelé kupují nábytek, vybírají si renomované podniky a známé značky. Současně musíme požádat o pokyny k nábytku. Bez pokynů nábytku jsme nejdříve identifikovali jako nekvalifikované výrobky.

Když spotřebitelé kupují vlastní nábytek, musí také podepsat dobrou smlouvu.


Dvojice:Nejvíce přísné environmentální sanační akce, nucené nábytek podnikání tiše ceny Další:Nízká koncentrace nábytkářského průmyslu je hlavním důvodem.