Factory inspekce je základem společnosti Nábytek

- Jun 22, 2019-

Jako součást systému řízení kvality projde kontrola výrobního závodu v továrně inspekcí a výrobky budou přímo vstupovat do oblasti tržního oběhu. Proto by všechny nábytkářské podniky měly věnovat dostatečnou pozornost. Tato otázka je stejná jako u předchozí poslechové jazykové haly v kombinaci s výroční zprávou o analýze kvality za rok 2018, která nastiňuje body rizika kvality v několika kategoriích nábytku a dále vede podnikové podniky k provádění inspekce v továrně.

Pro kovový nábytek, i když počet podniků vyrábějících takový nábytek je poměrně malý, existuje mnoho druhů výrobků a souvisejících produktových norem. Proto musí být výrobní podniky také vysoké a podniky by měly být obeznámeny s různými normami. Podle statistik, stůl a židle produkty se odráží zejména v nekryté díry velikosti, kovové trubky nejsou uzavřeny a stabilita židle je špatná; lůžko se odráží hlavně ve velikosti zábradlí, velikost žebříku neodpovídá standardním požadavkům a pevnosti povrchu lůžka; kancelářská židle Odráží se především v neuspokojivé trvanlivosti koleček; skříňka na spisy se odráží zejména v pevnostní zkoušce podpěry police, zkoušce pevnosti tlačného prvku a zkoušce svislého statického zatížení posuvných dveří.

Mnohým jevům, které neodpovídají standardním požadavkům, se lze vyhnout dříve, než nábytek opustí továrnu.


Dvojice:Zahraniční venkovní nábytek na trhu účty pro větší podíl. Budoucnost čínského trhu je ještě větší! Další:Pracujte společně s nátěrovými společnostmi na podpoře ekologicky šetrných vodních nátěrů