Pět druhů dekontaminační metody k čištění

- Dec 11, 2017-

Nedávno je poměrně málo čtenářů, kteří se poradili s reportérem o kvalitě kanadského čističe nábytku, uvedli, že nábytek je používán dlouho a tvrdě, aby se zabránilo špinavé a je to odpad a je škoda, že ztratil, ale obyčejný způsob čištění a není příliš snadné , reportér konzultovat některé odborníky v oboru, poskytnout čtenáři s různými metodami čištění jako volbou.
Dekontaminace mýdla
Ve skutečnosti není čištění ratanového nábytku komplikovanou záležitostí a mýdlo je nejlepší čistící prostředek. Stříkačky štětce můžete nakrájet o polovinu na malý kartáč a použít je k odstranění nečistot z nábytku. Rostlina dělá nábytek a nechá nábytek suchý jeden den po dni nebo dva dny po dvou dnech před použitím.
Metoda dekontaminace čaje
Nábytek, který byl namalován, je obarvený prachem, může použít gázu na obalení vlhkého čajového zbytku, aby se otřel, nebo použít studenou čajovou vodu ke křoví, může udělat nábytek speciálně jasný a čistý a jasný.
Dekontaminace mléka
Použijte čistou látku, abyste nasákli do mléka, které nelze po skončení pití opojit, pak utřete stůl a tak dále dřevěný nábytek s utěrkou, a tak odstranit nečistoty je velmi dobrý, nakonec použijte čirou vodu, abyste znovu otírali.
Dekontaminace citronu
Pokud má dřevěný nábytek spálit zápalky, můžete otřít citronem a potom otřít měkkým hadříkem namočeným v horké vodě. Nakonec se suchá měkká tkanina rychle otírá a vyleští, pak bude originál obnoven.
Dekontaminace bílého vosku
Povrch nábytku protřejte stejným množstvím bílého vosku a horké vody, poté utřete měkkým hadříkem.
Dekontaminace solného roztoku
Ratanový náběh nábytku je dlouhý, ovlivňuje nejen vzhled, ale také velmi nehygienický, ale nemůže používat běžné oděrky, aby nedošlo k poškození třtiny. Nejlepší metodou je použití slané vody k čištění, nejen dekontaminace, stále může být měkká a bohatá. Kromě toho mají pivo, zubní pasty a podobně čistící účinek.

Dvojice:Jaké jsou hlavní faktory pro nakupování ve venkovním nábytku? Další:Údržba venkovního nábytku Honlyho pomocníka