Skládací nábytek má obrovskou přítomnost v asijsko-pacifické oblasti

- Jun 01, 2017-

Jak se urbanizace zrychluje, populace se zvyšuje a obytný prostor se stává menší, poptávka po kompaktním a přenosném nábytku se zvyšuje. Mezi nimi, skládací nábytek nejen funkce rozmanitost, stále ušetřit prostor, stát se nejlepší náhražkou tradičního nábytku, trh je vyhlídka široká.

Allied Market Research nedávno vydal "globální násobek nábytku 2014-2022 Analýza tržních příležitostí a zpráva o předpovědí průmyslu, globální násobek nábytku Očekává se, že tržní obrat v roce 2022 dosáhne 13 miliard dolarů, v letech 2016-2022 bude růst složených látek o 6,8%.

Pokud jde o poptávku na trhu, největší podíl na trhu má asijsko-pacifická oblast, po níž následuje Evropa. Asijsko-pacifická oblast má urychlit urbanizační proces, efektivní využití omezených prostorových potřeb, malé rodinné bydlení, výrazně podporuje rychlý růst poptávky nábytku.

U evropských trhů je kreativita také důvodem, proč je skládací nábytek v Evropě tak populární. Například malý konferenční stolek, který lze napínat do stolu, a hydraulický mechanismus, který se otáčí o 90 stupňů, se může změnit na velkou ložnici a tak dále.

Skládací nábytek je nyní používán hlavně v domácnostech, nikoli pro komerční účely; Nejoblíbenější typy výrobků jsou lehátka, které tvoří tři pětiny skládacího nábytku. Podle Allied Market Research je nejrychleji rostoucí kategorií výrobků skládací postel, která má nejvyšší roční tempo růstu. Některé inovativní návrhy nábytku, jako je murphy postel (stěna postel, neviditelná postel, flip posteli), budou více populární v blízké budoucnosti

V současné době se skládací nábytek prodává offline i offline, zatímco offline je stále hlavní prodejní síla a představuje téměř 80% prodeje. V budoucnu se očekává nárůst online prodeje skládaného nábytku, protože se zlepší pohodlí a služby elektronického obchodu (například doprava zdarma, včetně instalace nábytku atd.).


Dvojice:Polsko do šestého největšího výrobce nábytku na světě a čtvrtého největšího vývozce nábytku Další: