Skládací nábytek má obrovskou přítomnost v asijsko-pacifické oblasti

- Jul 10, 2017-

Při zrychlení urbanizačního procesu, růstu počtu obyvatel, menších obytných prostorů a dalších důvodů se zvyšuje poptávka po kompaktním a přenosném nábytku. Mezi nimi skládací nábytek je nejen univerzální, ale také šetří místo, stala se jednou z nejlepších alternativ k tradičnímu nábytku, trh je vyhlídka široká.

Allied Market Research nedávno vydala "2014-2022 globální skládací nábytku analýza trhu příležitostí a průmyslovou prognózu", očekává se, že v roce 2022 globální skládací obrat trhu s nábytkem dosáhne 13 miliard dolarů, 2016-2022 složené roční míra růstu 6,8%.


Z poptávky na trhu zaujímá oblast Asie a Tichomoří největší podíl na trhu, po němž následuje Evropa. Asijsko-pacifické oblasti urychluje proces urbanizace, efektivní využití omezeného prostoru zvýšil poptávku, malé jednotky a další bydlení, což výrazně přispělo k rychlému nárůstu poptávky po skládaném nábytku.


Pro evropský trh, kromě rozvoje měst, je kreativita podporovat skládací nábytek v Evropě, důvody pro populární. Takový jako malý konferenční stolek, který může být roztažen do stolu, se otáčí o 90 stupňů hydraulickým mechanismem, aby se stal velkým lůžkem stěn a tak dále.


Sklápěcí nábytek se v současné době používá převážně v obytných, nikoliv komerčním využití; Nejoblíbenějším typem výrobku je pohovka, která představuje 3/5 skládaného nábytku celkových příjmů; Podle Allied Market Research předpovídal, že nejrychleji rostoucí poptávka po produktu je skládací lůžko, nejvyšší roční složená míra růstu; Některé inovativní nábytek design, jako je Murphy lůžko (nástěnné postele, stealth postel, klapka lůžko), v blízké budoucnosti bude více populární


V současné době je skládání nábytku přes linku a on-line dva kanály prodeje a offline kanály stále hlavní prodej, což představuje téměř Bacheng podíl na trhu. V budoucnu se očekává nárůst prodeje skládacího nábytku online kvůli pohodlí a zlepšení služeb (jako je bezplatná doprava, včetně instalace nábytku).


Dvojice:Senzor je připojen k elektrické zásuvce, může dosáhnout plné škály inteligentních domácností? Další:Americké brazilské nábytkářství 2017 příjmy z druhé čtvrtletí za 114 milionů dolarů