Francie je nejvyšší venkovní nábytek Fermob vstoupit na čínský trh

- Apr 24, 2017-

24. dubna modré dopoledne oznámilo oficiální představení francouzské značky Fermob ve venkovním nábytku a zastávka v Pekingu byla domovem sochy muzea a otevřel první vlajkovou loď Fermob.

Jako venkovní značky obsahují produkty firmy Fermob ze zahrádky na venkovní restauraci, obývací pokoj a dekoraci bazénu, dekorace a malý prostor, "každý uživatel Fermobu může najít to, co potřebují." Fermob Liu Wanyou, generální ředitel agentů Číny, ukázal modré ráno Ve svém projevu na zahajovacím ceremoniálu.

Bernard, prezident Francie Fermob raby "při zahajovacím ceremoniálu, poukazuje na to, že Fermob myšlenku kombinovat zábavy a pohodlí života a přeměnit ho do všech okamžiků vytváření výrobků a používání výrobků. Bernard raby řekl novinářům, že Fermob sláva není omezena Do Francie se stalo více než 60 zemí světa, včetně restaurace, parku, stadionu apod., Včetně Harvardské univerzity, náměstí Times New York, park Bryant, restaurace Michelin, Louis vuitton, velitelství Nike v Pekingu atd.

Takže je otázka, Fermob přesně, jaké vlastnosti mohou přilákat tolik špičkových značek, které ji používají?

"Největší charakteristikou je její barevná bohatost" téměř všichni viděli Fermob produkty tak answer.Reporter chápe, protože omezený barevnou technologií, zpočátku dvůr použitý v barvě nábytku pouze zůstat na bílé a zelené. Později Fermob prostřednictvím technické inovace Vytvořit fenyklu, oranžové žluté barvy, vanilkové barvy, vyhrál velký počet spotřebitelů. Technologická úroveň vývoje až do současnosti, Fermob zmínil se o novém stupni, nejen že může přinést 24 druhů barev a povrchovou drsnost a Síla je světovým lídrem.

Vedle barvy je Fermob také přední světovou technikou. Jednoduše si vezměte "barvu" na toto spojení, abyste vytvořili Fermob 480 m dlouhou lakovací barvu, od ochrany, sušení k sprejovému práškovému povlaku uvnitř, dokud kanál pro pečení nemůže 24 hodin bez přerušovaného Operace, a umí realizovat rychle nahradit celou výrobní linku. Je třeba zmínit, že Fermob 15 sekund jen 6 minut na změnu barvy, to je nejrychlejší světová technologie v současné době.

To je hlášeno, Fermob na průmyslové vybavení každoročně investice je až desítky milionů eur.

2.jpg

1.jpg


Dvojice:Canton Fair Trade růst podílu na trhu pod oblastí Další:Trh s obrácenou převodovkou přisuzuje velký význam původnímu návrhu