Full House přizpůsobení a větrné energie zisk

- Oct 31, 2017-

Existuje mnoho lidí ve společnosti, kteří rádi křičet slogany a krásná slova. Samozřejmě mnoho z nich následovat vítr.

 

Co je slogan takzvané vlastní full-house?

 

"One-stop nakupování pro splnění individuálních potřeb, jednotný styl, rozumné využívání prostoru... "

 

Co lze přesunout, že spotřebitel, řekni jaká slova, zda nebo ne opravdu může udělat, podvádět opakovat.

 

Takže takový nábytek, a to i spotřebitel, který neví nic o nábytku, myslím, že opravdu tak, přejděte do části jednorázového, uložit potíže; Stačí upravit jej a myslím, že může být odlišná od všech ostatních.

 

Celý dům přizpůsobení tedy lidé, kteří využít větru a zisk a používat vlastní celý dům jako slogan chytit objednávky nábytku, ale je pravda?

 

Nebo full house vlastní říká, "... Full house přizpůsobení není jednoduché kombinace produktů, ale kopat hluboko do potřeby spotřebitelů, prostřednictvím služeb na míru, realizovat maximální využití prostoru a vytvoření soukromé luxusní obytný prostor.

 

Nevěda současné podnikání vlastní nábytek takzvané celý dům, několik udělat takový unsimple služby - vytvoření soukromé luxusní obytný prostor.

 

Za prvé kolik Spotřebitelé potřebují soukromé, luxusní obytný prostor? Jaký je podíl na trhu, který je opravdu high-end? Dnešní nábytku na trhu v Číně, čelí lidé v 1980 a 1990, kolik peněz mají platit za soukromé high-end životní prostor po platit vysoké ceny?

Dát rodinu samostatně navrhovat nábytek, aby individuace, stále mají jednotný styl, možná? Kolik to stojí? A může být provedeno našich současných designérů?

Není to nějaký trik?

 

Za druhé co je high-end životní prostor? Různí lidé mají různé požadavky, někteří lidé, jako třeba živý; Někteří lidé dávají přednost samotě a tichu. Někteří lidé chtějí číst; Někteří lidé rádi hrát videohry a dívat se na televizi... Kromě toho většinu lidí, ani nevím co high-end životní prostor, nevědí, co chtějí, návrháři, jak můžeš vědět?

 

Návrháři mohou navrhovat pouze pro spotřebitele, podle high-end životní prostor, kterému rozumějí. Však mnoho naši návrháři vědí, co špičkové životní prostor je?

 

Není to nějaký trik?

 

Dnes, tedy takzvaný celý dům vlastní vyšla z domu jen plněné prostor nebo talíř dřevěný nábytek, nábytek typ je přinejlepším částečným funkční, ne estetický design, neexistuje žádný design v konstrukci, nemluvě o tom, co jednotný styl.

Celý dům přizpůsobení je slogan objednávky pro objednávky, objednávky zabít spotřebitele.

 

V důsledku komplikovaných ceny zakázkový nábytek, existuje pět zlatých mincí, různé doplňky a dalších bonusů a pak komplexní desky a dřevo uvozovek.

 

Existují různé způsoby oceňování:

– podle předpokládané oblasti

– stiskněte otevřít oblast

– Zatlačte jednotku skříňka

– podle software

 

Všechny druhy fancy způsoby oceňování se objevují, takže spotřebitelé v cloudu pro mnohem více než tradiční nábytek.

Na úrovni současné Číny národního důchodu, jak dobře jako fáze sociálního rozvoje, domácí pohovku, stůl židle, stolu čaj, TV Archa, postel a tak dále, lze přizpůsobit? Je to nutné?

 

Jaká je situace v zahraničí trhu nábytku? Ve Spojených státech zakázkový nábytek dosáhla vrcholu kolem roku 2000.

Velké nábytek ukládat v USA vlastní obchodní menší než malý obchod a po, které také v konstanta klesá, vlastní jako hlavní činnost obchodu s malým nábytkem, je také hlavním zdrojem zisku, ale bez ohledu na velké, malé a střední obchod s nábytkem, vlastní nábytek je více než 20 % (s výjimkou hadřík pohovku, to je jejich kultura, jejich pohovka látky a závěsy jsou tie-in, obvykle tak často měkké oblečení firemní materiál, vlastní poměr je vyšší), v posledních letech, více než 15 %.

Číny vlastní nábytek, pokud nejsou konvergentní, bude klesat rychleji než Amerika, nižší než ve Spojených státech.


Dvojice:Pohled na Design a inovace tradičního nábytku Další:Inteligentní trh domů se postupně rozšiřuje a prostředí pro budoucí spotřebu je bohatší