Design nábytku: Napodobování je jen začátek

- Apr 19, 2018-

Fotografie nových produktů na nábytku tuzemských i zahraničních výstavách, nákupy, přejděte zpět ke kopírování, zlepšit a pak na trh - to je návrhový vzor, který tradiční čínské nábytek společnosti často přijmout.

Kvůli nedostatku prostředků a omezení technických podmínek metoda "plochý kopírování, imitace, učení a zlepšování" je ve skutečnosti bezmocný tah pro nábytkářský průmysl v rané fázi vývoje. Společnost není mít nahromadila a založil nadaci. V době dodání výrobků na domácím trhu byl nedostatek a byl v vyřešilo. Společnost nábytek vyráběl tolik produktů jak je to možné co nejdříve. Tedy plagování své vrstevníky v designu se stal na výběr.

Většina těchto padělaných výrobků se prodávají za nízké ceny a produkty urychlit frekvenci aktualizací produktu celého průmyslu, výsledkem je takzvaný vysoký výkon a nízké ceny-požitek, ale má schopnost společnosti nezávislé inovace úpadek, což v začarovaném kruhu.

Příliv velkého počtu výrobců, homogenity výrobku je vážné, což vede k cenovým válkám. Na jedné straně inovátoři jsou stále kratší a kratší zisky, a nikdo není ochoten platit za hluboké inovace. V dlouhodobém horizontu společnost vytvořila mentalitu, která je příležitostné a pojistitelná. Nelze zaručit zájmy inovátorů. Všichni čekají na ostatní vymýšlet, napodobit a zkopírovat. Kopírování Nejprodávanější produkty od vrstevníků výrazně snížila náklady na R&D a vyrobené napodobeniny konkurenceschopnější. Cena je téměř pouze konkurenční výhoda Shanzhai produktů, která nakonec vede k špatnou jakost.

U některých malých značek plagiátorství velkých značek je tiché. Chybí původní návrhářů, nedostatku prostředků, napodobovat některé z nových značek nových koncepcí, ale nemůže zvládnout profesionální detaily a celkové zlepšení.


Dvojice:Jak změní konstrukce budoucnost Další:Podrobnosti o designu nábytku Krása - kovová rukojeť Unikátní stylová struktura