Železniční nábytek Podniková transformace high - end ke zlepšení konkurenceschopnosti

- Jul 27, 2017-

S rozvojem technologického pokroku v Číně, nábytkem z předchozího ručního dílny, vývojem současné mechanizované hromadné výroby. Hardware příslušenství na všestrannost, zaměnitelnost, funkčnost, dekorativní s vyšší poptávkou. Diverzifikace substrátu, strukturální reforma a využití funkce nárůstu role nábytkového hardware v nábytku již není jen dekorativní a součástí činností spojování, jeho funkce stále silnější, více a více Více oblastí zapojených Odborníci uvedli, že pro podniky vyrábějící nábytek, od transformace "běžného zboží" po "vlastní zboží", bližší k zákazníkům, vytvářet produkty a služby s přidanou hodnotou, musí společnosti zlepšit efektivitu výroby, snížit náklady, Kvalita výrobků, mimo konkurenceschopnost trhu.


V nábytkářském a železářském průmyslu mnoho výrobců hardwaru pro nábytek a nedostatek kontaktu mezi koncovými zákazníky se příliš spoléhají na to, aby prodejci získali potřeb zákazníků a očekávání informací. Profesionálové se domnívají, že výrobní průmysl v oblasti nábytku musí se naučit, jak přistupovat ke koncovým zákazníkům, jak jim poskytovat produkty a zajistit jejich vlastní zisky, které potřebují lepší marketingové schopnosti, lepší prodejní síť, štíhlou výrobu a flexibilní výrobní možnosti, Řízení dodavatelského řetězce, inovační myšlení a vedení a lepší vzdělávání a školení pro zaměstnance.


Pokud jde o výrobu, musí být zařízení co nejrychleji automatizované, aby bylo dosaženo maximální produktivity a zvýšené produktivity práce.


Proto je možné snižovat náklady na nové technologie a "štíhlou výrobu"; Zároveň zvýšit investice do vzdělávání a odborné přípravy pracovníků, vývoj nových produktů a výzkumu, aby se kultivovali pracovníci se speciálními dovednostmi, vytvářet výrobky na vysoké úrovni, prodávat dobrou cenu. Pokud budeme nadále vyrábět výrobky běžného zboží, poskytovat služby nízké úrovně, pak budeme i nadále ztrácet trh, předat bohatějším a pracovně efektivnějším oblastem.


Podle Mikea Pottera v definici "hospodářské soutěže" je "aglomerace geograficky úzká, vzájemně propojená skupina společností, které mají společné zájmy a komplementaritu se synergickými institucemi v konkrétních oblastech", prostřednictvím partnerů strategií rozvoje dodavatelského řetězce, celého dodavatelského řetězce Všechny aspekty spolupráce, což činí zdroje nejúčinnější integrací použití.


Dvojice:Shenyang International Fair je celohliníkový domácí displej světlé místo Další:Aktivně přijmout internet, který pomůže přizpůsobit podnikání v kabinetu, aby se zmocnil mladého trhu