Nábytkářský průmysl Nová příležitost Ochrana životního prostředí Protipovrchová úprava dosáhne 75%

- Oct 09, 2017-

Nábytkářské podniky z doby velkého shuffle čelí omezení nové vlny spotřebovávání upgradů, politiky ochrany životního prostředí země a životního prostředí a nyní je nábytkářský průmysl již plný kouře.

V srpnu 2017 čínským průzkumem stavu nátěrových aplikací v nábytkářském podniku se údaje ukázaly, že 63% podniků zabývajících se nábytkem si myslí, že silná konkurence na trhu je jednou z největších podniků, která čelí potížím, a aby uspokojili záměr spotřebitelů nakupovat téměř dvě třetiny velkých a středně velkých podniků vyrábějících nábytek mají více než 50% výrobního podnikání na špičkový trh s nábytkem.


Při modernizaci trhu s nábytkem na vysoké úrovni se podniky v nábytkářském průmyslu snaží upgradovat na původní design v konstrukci, výběr materiálu na vzácné dřevo z vyšších vrstev při modernizaci, vyšší výkon, vysoký stupeň ochrany životního prostředí na dvoukomponentním vodotěsném povrchu, přenášený nátěr transformace.


Nové obchodní příležitosti v nábytkářském průmyslu


Jak řekl viceprezident sdružení pro nábytkářský průmysl v Číně: "Když přichází dvojí tlak na politiku modernizace spotřebitelů a ochrany životního prostředí, transformace čínských nábytkářských podniků je velmi důležitou součástí procesu. line nemůže vyřešit problém rozvoje podnikání.


Podle současného průzkumu o použití nátěrových hmot v čínském nábytkářském průmyslu se dvě třetiny velkých a středních podniků vyrábějících nábytek přesunuly na střednědobý a špičkový trh, aby získaly více místa na trhu.


V silné konkurenci na trhu se podíl na trhu s nábytkem ve středním rozsahu zmenšuje, nábytkářský podnik nevyhnutelně potřebuje špičkový přechod na trh, jedná se o systémové inženýrství, včetně řízení, image produktů, jako jsou environmentální standardy, .


To také přináší nové podnikatelské příležitosti pro podniky v oblasti nábytku, některé z předních podniků v oblasti nábytku, již přešly na materiály ochrany životního prostředí, vybudovaly vysoce kvalitní image značky a rychle předcházely trhu.


Podle průzkumu začalo více než 80 procent dotázaných výrobců nábytku používat vysoce kvalitní suroviny šetrnější k životnímu prostředí.


Nové environmentální předpisy pro firemní spotřebu


Při modernizaci environmentálních materiálů je vzhledem k zvláštnosti vzhledu a struktury nábytku z masivního dřeva požadavky na povlakování vyšší, takže je vyžadován nový ekologický povlak s vysokou kvalitou. V současné době 95 procent dotázaných společností použilo nátěry šetrné k životnímu prostředí, přičemž více než 75 procent z nich používá ekologicky šetrné nátěry.


Mezi nimi dvousložková vodou ředitelná barva, která kombinuje ochranu životního prostředí a výkonnost, byla široce využívána řadou předních domácích výrobců nábytku a spotřebitelů. V nátěrech na ochranu životního prostředí používaných nábytkářskými společnostmi je nejvyšší podíl dvousložkový nátěr na vodní bázi a 42% podniků má dvousložkovou vodou ředitelnou nátěrovou hmotu jako první volbu pro špičkový nábytek z masivního dřeva technologie potahování.


Nízké zápachy, vysoká tvrdost, odolnost proti poškrábání, zažloutnutí, odolnost proti skvrnám a vysoká plnost jsou hlavními důvody, proč nábytkářské podniky zvolí dvousložkový nátěr na bázi vody. Zvláště nábytek z masivního dřeva, vzhledem k jeho vzhledovému vzhledu a zvláštnosti výběru materiálu, je potřeba technologie nátěru také vyšší, obzvláště potřeba dvojitého komponentu vodou ředitelného nátěru tohoto druhu vysoce účinného nového ochranného prostředku na ochranu životního prostředí. Ve skutečném prodeji jsou spotřebitelé ochotni platit za lepší vzhled a vlastnosti výrobku, nábytkářské podniky mají tendenci popularizovat vysoce kvalitní a ekologicky šetrné povlaky ke spotřebitelům na kvalitu, výkon a vzhled výhod.


Průzkum také ukázal, že očekávání v příštích několika letech bude dále zvyšovat používání poměru šetrného k povětrnostním vlivům, téměř tři čtvrtiny respondentů objasnilo, že bude dále zvyšovat používání ekologicky šetrného povlaku, což mají tendenci zvolit dvousložkovou vodou ředitelnou barvu.


Trh domácích vodních nábytkových barev stále představuje méně než 10%


V současné době je použití barvy vodou na rozvinutých trzích, jako je Evropa a Amerika, poměrně zralé. A domácí nábytkářský průmysl na bázi nábytku na bázi nábytku laku stále tvoří méně než 10%.


V rozhovoru se zástupci průmyslu opět setkávají: "Společným úsilím celého průmyslového řetězce mají některé z předních domácích podniků s nábytkem pozitivní transformaci, a to zlepšením pomocí vysoce výkonného dvoukomponentního vodou ředitelného povlaku, aby podpořily konkurenceschopnost značkových výrobků na trhu. "


Dodal, že nátěrové hmoty na bázi vody se očekávají na čínském trhu mezi 2015 a 2020 o více než 20%.


Dětský nábytek s vysoce účinným povrchem pro ochranu životního prostředí


Stojí za zmínku, že v procesu nábytkářských podniků, které prosazují vysoce výkonný vodní nátěr na ochranu životního prostředí, je zvláště zřejmá kvalita dětského nábytku.


S celkovým propuštěním politiky týkající se dvou dětí dochází na domácích trzích s nábytkem a dětským nábytkem v novém kole intenzivního rozvoje. Při výběru dětského nábytku si stále více rodičů uvědomuje, že povlak značně ovlivnil ochranu životního prostředí a bezpečnost dětského nábytku. K podnikům citlivým na trh s dětským nábytkem je prvním velkým podílem použití nátěrových hmot na vodní bázi, aby se vytvořil zdravý a bezpečný obraz značky.


To je nejhorší časy a nejlepší časy. Neexistují žádné špatné průmyslové odvětví, jen špatné.


Když se průmysl rozvíjí na historický vývojový moment transformace a modernizace, je největším průlomem pro nábytkářské podniky, aby splňovaly požadavky spotřebitelského trhu a provádění národních politik ochrany životního prostředí.


Dvojice:Říjen Stavební materiály Vystřižený výrobní průmysl Ceny surovin Skyrocketing Další:Co je proces, elektroforéza, Honly nábytek k vám