Nábytkové maloobchodní kanály, tyto nové významné změny jsou na místě

- Jun 17, 2019-


1. Celý dům

Celý dům odkazuje na tendenci spotřebitelů nábytku nakupovat nábytek v jedné zastávce, takže je zde tendence k úpravě celého domu nebo nákupu celého domu.

Tendence celého domu kladla extrémně vysoké nároky na prodejní stránku. Za prvé, prodejní strana musí být vybavena konstruktéry, aby spotřebitelé mohli vidět své budoucí efekty umístění nábytku a dokonce i měkké instalační efekty.

2. Online a offline integrace

Mnoho firem v oblasti bytového zařízení kombinuje online obchodní a offline obchodní modely pro konkurenci v tvrdé konkurenci na trhu.

3. Výroba a prodej bytů

Tradiční výrobní a prodejní řetězec nábytku je navržen tak, aby vyráběl výrobky a poté vyráběl podle výkresů. Výrobky jsou prodávány spotřebitelům prostřednictvím samoobslužných prodejen nebo autorizovaných prodejen. V současné době je nejmodernějším výrobním a prodejním modelem to, že návrhář produkuje na počítači vizualizaci, což spotřebiteli umožňuje zvolit styl nábytku a spotřebitel může určit přenos v reálném čase na konec výroby. Tato plochá výroba a prodej ušetří mnoho mezilehlých článků, což výrazně zvyšuje efektivitu výroby a efektivitu řízení.

4. Individualizace nezávislých a silných značek

Značka sama vytváří kouzlo, generuje fanoušky a vytváří kupní sílu, která je kouzlem moderního marketingu.

V čínském nábytkářském průmyslu, ne všechny společnosti jsou následující oblek, a mavericks jsou také považovány za velkou kategorii. Autor to nazývá personalizací silné značky.


Dvojice:Pracujte společně s nátěrovými společnostmi na podpoře ekologicky šetrných vodních nátěrů Další:Nový standard pro domácí výrobky, levé a pravé pohovky i nadále podporovat zelené upgrady