Návrh konstrukce nábytku

- Dec 11, 2018-

Navíc k bezpečnosti konstrukčního návrhu je především studovat náplň nábytku, tedy části nábytku a kolik materiálů by mělo být použito k bezpečnému použití.

Strukturální návrh musí vědět, jak bude použit nábytek, a musí vědět, jak bude použito "nepřiměřeně".

Například pohovka, musíme znát sílu, kterou lidé berou, když sedí a opře se. Musí také znát sílu vytvořenou při přemísťování pohovky, přepravu a přepravu, dokonce tlačení a zvedání na podlaze ... atd. Poškození.

Strukturální design nábytku, podobně jako konstrukce jiných dlouho stavěných staveb (jako jsou domy a mosty), se vyvíjel nepřetržitými zkouškami, ze kterých se naučili zkušenosti a poučení (například zhroucení domu a zhroucení most). Problém však spočívá v tom, že jiné strukturální vědy kromě nábytku, analytické postupy byly naprosto dokonalé, můžeme bezpečně žít v domě a důvěřovat mostu, ale vědecká struktura nábytku nedokázala přilákat pozornost ani neví, je takový Děje se.

To souvisí s velikostí každé části křesla, jak samozřejmě vypočítat kromě vyrovnání s nákladem, musí také vzít v úvahu náklady, dosáhnout rovnováhy mezi oběma.

Strukturální design samozřejmě také obsahuje podivný design, v této oblasti je mnoho článků, nebudu zde více říkat.

Při navrhování struktury musíte také vzít v úvahu funkční a estetický vzhled a nesmíte jít sám.


Dvojice:Design nábytku dlážděné Další:Cement, krásný domov prvek, který nemůže být zklamán