Haier Přeshraniční nábytek do celé rodiny vytvořit vlastní divize

- Feb 28, 2018-

Domácí nábytek na trhu je stále pohledný feng shui poklad. V roce 2017 se mnozí kapitalisté pokoušeli překonat nábytek, což zřejmě dává nábytku lidem záblesk naděje. Ale samozřejmě, spoiler kapitálu jen zrychlí změnu trhu. Pod Matthewovým efektem je polarizace podnikání stále důležitější.


Byla známá pro starou značku domácích spotřebičů Haier, která nyní nalodila tento nábytek. V prosinci 2017 Haier Kitchen oficiálně oznámila akvizici společnosti Li live Haier a vytvoření celé divize vlastních domů, zahájila novou značku Haierhome, plánuje otevřít v zemi v roce 2018 400 nových obchodů, získat online a offline. Její ambiciózní, ohromující.

Obří střídavě, malý obývací prostor společnosti s nábytkem zanechal v budoucnosti geometrii?

Smart + vlastní, stávající dva velké větrací otvory se shromáždily

Chcete-li chopit se chytrého podílu na domácím trhu, ale také zabavit zákaznickou prodejnu, Haier útok na celý dům vlastní trh je téměř nikdy myšlenka. V raných letech mohou být domácí spotřebiče jako hlavní směr prodeje firmy Haier, ačkoli v posledních letech směřují k tomuto kusu modrého oceánu domácí život, mohou být vystaveny veřejnosti před nejvíce je oblast kuchyňských spotřebičů a inteligentní domácí úspěchy.

Na nedávných mezinárodních oceněních "Global Top Brand" (International Top Group Awards) byla Haier jedinou čínskou společností, která získala TOP10 Global Leader v Smart Home Appliance of the Year. Na veletrhu International Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas, USA, se Haier v lednu objevila v rámci své rozsáhlé výstavní plochy o rozloze 720 metrů čtverečních. V současné době uživatelé online Haier U + inteligentní živá platforma překročili 50 milionů uživatelů.

Kuchyňské spotřebiče, Haier je vítr a voda, současná expanze domácích i zahraničních trhů. Akvizice Haier Kitchen Li žije Haier, ale také urychlit strategické uspořádání "velké kuchyně". Od kuchyňských spotřebičů, celé kuchyně, až po celodenní zvyky, Haier lze popsat jako na každém kroku.

Haier: Připravte se

Přizpůsoben po celém pokoji, který vykazuje výbušný růst v posledních letech, mnoho velkých podniků napříč všemi značkami. Údaje ukazují, že ve srovnání se zahraničními 60% až 70% peněz nábytku na zakázku, vlastní domácí trh v Číně je stále mnoho prostoru pro rozvoj. Stále více celodenních obchodů na zakázku, ale také dokázat, že se může rozvíjet celostátní domácí trh nebo modrý oceán.


No, Haier do celého vlastního trhu domů, ať už začal tento pozdní opožděný výstřel? Někteří odborníci se domnívají, že mnohé zakázkové obchody z celé šatny jsou zakázkové výrobky, jako jsou skříňky, skříně a další výrobky z vývoje. V roce 2015 se společnost Avandeo, nábytková značka vlastněná firmou Haier, také dostala do spolupráce s Youjiaju Home Network a vstoupila do vynikajícího domácího nákupního systému. Takže se zdá, Haier vlasy all-house zvyk, zdá se, že je to jediný způsob, jak jít.

Nicméně, i když společnosti Haier kótované na staré, přeshraniční a zakázkové začínající podniky, jako je Sofie, evropské tábory a jiné soutěže, ale také musí utrácet více. Stejný problém však má společnost Haier vlastní značky, technologie a kapitálové výhody, které se těžko kopírují zavedenými podniky. Haier v tuto chvíli nebude bojovat s nepřipravenou bitvou. Haier od zavedení celé kuchyně v roce 2003 a nyní má 14 let. Její továrna představující italskou SCM, německou výrobní linku HOMAG, lze říci, že je nejblíže průmyslovým výrobním závodům v průmyslu 4.0. Navíc Haier R & D tým vždy zastával vedoucí pozici v zemi. Ve srovnání s vertikální značkou nábytku, Haier může snadněji vybudovat svůj ekologický řetězec a nakonec "inteligentní domov".

Navíc Haier v posledních letech vždy využíval internet k tomu, aby šel "pro-lidi" linii, s novou matici médií efektivně spojovat podniky a uživatele. Jako mikroblogging lze vidět všude, "chytit horké" "napsat Duanzi", nejen zvýšit stupeň obavy, ale také zvýšit lepidlo uživatele, připravit cestu pro budoucí rozvoj podniků.

Celosvětová vlastní tržní konkurence

Zaznamenaný trend značkových značek v podstatě zrychluje integraci procesu domácího návrhu, zlepšuje službu "one-stop". Může v tomto procesu co nejdříve obsazení podílu na trhu, zřejmě jádrem přežití značky. Haier může dosáhnout ambicí svých 400 obchodů? Předpokládá se, že v tomto silném souboji bude skupina malých a středních podniků.

Obří osud, jaký druh vibrací bude vyvolán?

Jedním zřejmým faktem je, že bude nasáváno více zdrojů a trhů.

Dokončený vývoj rozptýlení nábytku

Malé a středně velké restrukturalizace finálního nábytku podnikání, otázkou je: jak změnit myšlení hotových výrobků, tak flexibilní výrobu, opravdu personalizované zvyk? A vezměte cestu vývoje produktu, problém je: jak změnit zákazníka Pro fanoušky ironcore? Jak se vypořádat s neustále rostoucím designem, výrobními náklady? Je pravda, že budoucnost dokončeného nábytku bude těžší.

Celoreparkový vlastní trh zvýší standardy produktů

V současné době je naším zakázkovým celodenním trhem dosud nezralý. Velké podniky jsou na trhu umístěny, což vedlo k větší konkurenci a přinutilo trh k nové výšce. To je také nevyhnutelný vývoj na trhu.

Přeshraniční kapitál přichází

Přeshraniční úspěch přiláká více kapitálu z celé hranice. Zavedené rozsáhlé zakázkové podnikání založilo tržní fundamenty, velké typy "podvádění" přes hranice, celý celní trh je také schopen ubytovat malé a střední podniky, aby se připojily? Musíte mluvit o nábytkářském průmyslu v posledních letech není snadné, pravděpodobně lidé nábytku jsou dlouho necitlivost. Jen jednou znovu se popleští, trh s nábytkem bude stále více nepříznivý pro malé a střední podniky.


Dvojice:Zakázkový nábytek VS hotového nábytku: Velké PK ve čtyřech oblastech Další:Liaoning Benxi nábytek a výrobky ze dřeva Enterprise objem růst vývozu.