Hardware Transformace nábytku je v realizaci individualizace integrální celá

- Jun 14, 2017-

Domovský hardware minulosti je spíše zdůrazňovat jeho mechanické vlastnosti, rez, vlhkost a únavovou výkonnost činnosti.

V domácím oblečení stále více vyžadují individualizaci a celodenní celodenní život, kromě domácího hardwaru, kromě toho musí mít ozdobný sex, který přináší člověku před oko a celý sex. Take handshandle shake, barevný vzor je protean, s výjimkou ručního salátu z nerezové oceli na trhu, černá, světlehnědý, lehký chróm, perlový nikl a transparentní lak, na modelování, v evropském stylu, čínském stylu, pravidelné abnormality a tak Na, může plně uspokojit potřeby spotřebitelů diverzifikovat.

Nyní je elektronická inteligence, která je vyvrcholena v high-end ambry cizí země, stručný design, který si uvědomí ambry "nedrží ruku", "dotyk je připraven". Použití nového typu odporového skluzu, který činí zásuvku skříně silnou, bez odskoku, bez úniku a prodlužuje životnost kluzké dráhy. Domovská inteligence v oblasti hardwaru je nyní velkým vývojovým trendem, domácí život je stále důležitější pro jednotlivce, úroveň komfortu domova je stále vyšší. Nyní lidé chtějí líný životní styl a žádají stále více humanizace a inteligence. Rozsáhlý průmysl, který používá 35 procent hardwaru, se projevuje jasněji. V jedné lázni, v návrhu vody teplota automatické přizpůsobení příslušenství sanitární kování, zámek karty, automatické dveře, jako je indukční přepínač také začal vstoupit do života, každý z nás na inteligentní směr pro tradiční domácnosti poskytuje nezbytné podmínky.


Dvojice:Branding je konečnou podobou evoluce efektivity průmyslu Další:Vliv humanizačního designu venkovního nábytku