Vývoj průmyslu domácího vybavení doprovázený technologií Revoluce nátěrových hmot

- Mar 09, 2018-

Vývoj domácího průmyslu úzce souvisí s technologickými změnami v povlacích. Na konci šedesátých let se polyuretanová barva (PU) začala používat pro domácí malbu; na konci osmdesátých let byla polyesterová barva (PE) zavedena z Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu do pobřežních oblastí, jako je Dongguan, a byla vyrobena společným podnikem mezi Hongkongem a Tchaj-wanem. Domovská malba byla instalována na třídu. Průlom; V roce 1996 představila společnost China Resources pryskyřici (pozdější pryskyřici Xianda) ze společného podniku v Itálii, která vedla k vytvoření domácích nátěrů pro zlepšení domácího nábytku v Číně se společností Shunde (pak se jednalo o více než 60% celkového podílu země) a rychle se rozvíjela. Současně v pobřežních oblastech byly během stejného období úspěšně vyvinuty povlaky zpevněné UV zářením, představované Hunanskou asijskou univerzitou. Byly použity především pro masivní dřevěné podlahy, imitace dřevěných podlah a kompozitní podlahy, které ukončily stav dovozu UV povlaků; do konce devadesátých let 20. století byla na trh uvedena nátěrová hmota Waterborne představovaná společností Shandong Ya Limei, která vytváří precedens pro vodní ochranu a ochranu životního prostředí dřevěných nátěrů.

Shrnutí, domácí barva z PU barvy → PE barva → UV barva → vodou ředitelná barva, v podstatě dodržuje tento pojem ochrany životního prostředí. Produkty "od společnosti Oil to Water" samy o sobě rovněž výrazně zvýší kvalitu životního prostředí v souladu s koncepcí moderních spotřebitelských výdajů.


Dvojice:Celý dům vlastní domov Chaos skupiny clusteru normy budou zavedeny na březen 15 Další:Zakázkový nábytek VS hotového nábytku: Velké PK ve čtyřech oblastech